2726
عنوان

عکس بازی از چشم کی خوشگلتره +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 64982 بازدید | 502 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشمام دقیقا همین رنگیه ولی با مژه های خیلییی کمتر میترسم بذارم وقیح البوم درست کنه ازم😃رنگ چشمام خا ...

دختر منم ترکیبیه     بین سبز و قهوه ای  یشمی       من قهوه ای ام  شوهرم سبز             از کیا ارث بردی؟

من خودم را دوست دارم     
2728
یعنی ترر زدی حداقل چش یه رنگ پیدا میکردی بعد تز میدادی خواهرم 😂😂😂😜😜😜

دیگه همینی که اول اومد گذاشتم شانسه دیگه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
😂😂😂😂 من حسود پلاستیکی نیستم.اینا هم نتی نیست.اصلا معلوم‌نیست.😂

آفرین عزیزم کاش همه ازت یاد بگیرن تو الگوی نسل مایی😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیزم چه چشمایی داری رنگش متغیره ؟ اخه اون طرف ابی این طرف طوسی یا سبزه ؟؟؟؟؟  نت را پاس بداریم ...

چشام علاوه بر سگ لنز سر خود هم دارن تو ذهنم هر رنگی رو بگم سریع همون رنگ میشن 😄😄😄😄

اقا چشم فقط این بچه ۶ ماهشه دختره تومدرسه دیدمش

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
مچکرم عزیزم.کاریه که از دستم بر میاد😅

باشد که سرامد این سایت گردی 😁

2706