2737
2734

سلام.

خدا منو ببخشه بابت اسرافم. البته عقلم رسید ریختم توو یه کیسه تمیز. گره دادم بعد انداختم زباله.

اومده میگه چرا این همه ماکارونی درست کردی! میگم نمیمونه که فردا میخوریم. میگه فردا نذری میارن😨😨😨 میگم عیب نداره من و دخملک ماکارونی میخوریم.

میبینم زیر زیرکی داره غر و لند میکنه منم کل قابلمه رو ریختم دور.

الانم من توو اتاقم. اونم داره قابلمه رو میشوره😠😠😠😠

پی نوشت: خدا به من صبر و کظم غیظ بده. الهی آمین

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

فقط قابلمه شستن شوهرت😂😂😂😂😂

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همیشه ماکارونیام زیاد میشه.شوهرم میگه چه خبره نذری داریم مگخ

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
فقط قابلمه شستن شوهرت😂😂😂😂😂

دمش گرم واقعا. 😁

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

چقد خشنی ،البته که شوهرتم مقصر بوده ولی شما فک کنم خیلی عصبی هستید مشکلی نداری؟منم یه مدت اینطور بودم🐀😐

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

😑ب اعصابت مسلسل باش😐😑

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

کارت درست نبوده عزیزم

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

خیلی خیلی کار بدی کردی
نباید واکنش های این شکلی داشته باشی
یه جور باش بتونه روت حساب کنه
بتونه خبر بد بهت بده، بتونه باهات درباره مشکلات صحبت کنه و تو خونسرد و منطقی باشی
برو عذرخواهی کن و قول بده دیگه چنین برخوردایی نکنی

2706