2410
2553

دوستان من چرخ خياطيه مارشال ٩٢٠ خريدم الان ي هفتست هيچ سر رشته اييم از چرخا ندارم من خودم ژانومه ميخواستم ولي ب گفته ي فروشنده گوش دادم اينو خريدم چون طرز استفادش راحت تر بود ولي الان بد ميدوزه خيلي نخ پاره ميكنه اعصابم خورد شد

ب نظرتون چرخ خوبيه يا ببرم عوض كنمش؟؟

گروه آبي وزن شروع ٧٥ ، وزن هدف ٦٥     پيش ب سويه موفقيت😍

عزیزم من 4 ساله حرفه ای کار میکنم، ولی تاحالا با مارشال کار نکردم

به عکس بده بهت میگم چی به چیه

اولا دقت کن چطور نخ کشی کردی

کشش نخ رو بذار روی 3

ماسوره  رو درست جا بنداز تو ماکو و دقت کن چفت شده

درجه دوخت رو بذار روی 3

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من 4 ساله حرفه ای کار میکنم، ولی تاحالا با مارشال کار نکردم به عکس بده بهت میگم چی به چیه او ...

چرخت چيه ؟ من طبق سيدي نخ كشي ميكنم گاهي خوب ميدوزه ي دفه شل ميدوزه 

2720

نميدوني مارشال خوبه يا نه من نيست از اول ژانومه ميخواستم همش دل شوره دارم الانم ك اينجور ميدوزه اعصابم خورد شد استاد خياطيم ميگه زنجير ميزنه چرخت

2714
چرخم اينه

به روی دوخت نگاه کن اگه زنجیری میزنه، یعنی کشش نخت زیاده، آروم آروم کم کن و امتحانش کن تا درست بشه

این دکمه که بالاشه مث یه اهرم کوچیکه، عین دنده عقبه، وقتی حین دوخت فشار بدی، برعکس حرکت میکنه،ابتدا و انتتهای دوخت دو سه بار عقب و جلو کن و بدوز که محکم بشه

نميدوني مارشال خوبه يا نه من نيست از اول ژانومه ميخواستم همش دل شوره دارم الانم ك اينجور ميدوزه اعصا ...

اصلا نگرانش نباش

اگه چزخت نو هست مشکلی نداره، فقط باید یاد بگیری باهاش کار کنی

اصلا نگرانش نباش اگه چزخت نو هست مشکلی نداره، فقط باید یاد بگیری باهاش کار کنی

مرسي عزيزم از جوابت . 

من تا الان چرخ كار نكردم تازه رفتم كلاس خياطي چرخ خريدم نگرانم ي وقت چرخم بد در نياد كلي پول دادم بابتش 

زري جون شما چ طوري خياطيرو ياد گرفتي من خيلي علاقه من شدم دوس دارم هر چه زود تر چيزاي خوشگل بدوزم ولي يكم گيج ميزنم هنوز

زري جون شما چ طوري خياطيرو ياد گرفتي من خيلي علاقه من شدم دوس دارم هر چه زود تر چيزاي خوشگل بدوزم ول ...

من اصلا کلاس نرفتم، هیچ وقت!

مادرم که تو خونه خیاطی میکرد، خوشم میومد فقط نگاه میکردم دیگه از 15 سالگی می نشستم دوخت های ساده رو کمکش میدوختم

از 16 سالگی تو تولیدی لباس کار و مدرسه و بعد تو مزون مانتو کار کردم

دیگه دو ساله که الگو کشی هم با همین کانال ها و گروه های تلگرام، کتاب و بعضی سایتها یاد گرفتم

الان روش الگو کشی خودم رو دارم، به صورت تجربی از الگو های مختلف استفاده کردم که روش خودمو پیدا کردم

سلام عزيزم منم مشكل شما رو دارم چ خاكي به سرم بريزم؟؟؟ اعصابمو خورد كرده اين چرخ

عزيزم سوزن چرختو عوض كن جايه ماسورتو در بيار اون پيچ كوچيكه اگه شله يكم سفتش كن نحوهي نخ كردنتم با دقت انجام بده وقتيم ميخواي نخ ماسوره بزني خيلي تميز باشه طوري ك همجاش يكسان و محك باشه ديگه درست ميشه من اينارو رفتم از ي حرفه اي پرسيدم انجام دادم الان ديگه مشكلي ندارم

2706