2737
2734

سلام هفته ديگه جمعه شبش ميخوام دختر عمم رو دعوت كنم نميخوام برنجي درست كنم به نظرتون چي بذارم ؟ ميخوام از الان بدونم كه چي ميخرام بپزم در طول هفته كارامو انجام بدم خريدامو بكنم به نظر خودم لازانيا با فيله سوخاري شما چي ميگيد ؟ 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی جا برنجو نمیگیره برا مهمان😕

حالا ی شبو برنجی درست کن.

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
کیک کشک بادمجون .الویه با نون باگت .پیتزا.اسنک .سالاد ماکارونی

اينايي كه ميگي خياي خوبه ها ولي به نظر به درد مهمونياي دوستانه و مزه بودن ميخوره 

2738
چغرتما چه جوريه ؟ 

مرغ رو بذار بپزه رونشو بعد بذار سرخ بشه جدا پوست گوجه رو بگیر بذار سرخ بشه و له له بشه سیب زمینی سرخ کن با هم مخلوط کن تخم مرغ بزن عالیه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
من بودم لازانیا و سالاد ماکارونی میپختم

جفتش تو يه مدل ميشه آخه ، لازانيا هم يه جوريايي مثل ماكارنيه ديگه ، خودمم بهش فكر كرده بودم 

2706