2737
2739

من واسه تنظیم پری رازیانه و بابونه میخورم که باعث سقط میشه حالا تو اقدامم هستم چی کا کنم؟

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو مصرفت رو قطع کن!!!

اگه نخورم پری نمیشم 

در نتیجه باردارم نمیشم

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2731

نخور بعدش هم منم باسه تنظیم خوردم پرولاکتینم رو برد بالا چند ماه سیک هام50 الا 60 روزه بود پرولاکتین هم باعث عدم تخمک‌گذاری میشه 😭 رفتم دکتر گفت دیگه نخور رازیانه به هرکسی نمیسازه و قرص داد تا به حالت اول برگشت😂

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
نخور بعدش هم منم باسه تنظیم خوردم پرولاکتینم رو برد بالا چند ماه سیک هام50 الا 60 روزه بود پرولاکتین ...

ینی رازیانه میخوردی ولی پری نمیشدی؟!!!!

ینی رازیانه میخوردی ولی پری نمیشدی؟!!!!

دقیقا قبل دیگه حداقل 35 إلا 40 روز پری میشدم اصلا از 40 روز بیشتر نشده بود ولی بعد مصرف رازیانه 50 روز 60 روز پری نمشدم😱

دقیقا قبل دیگه حداقل 35 إلا 40 روز پری میشدم اصلا از 40 روز بیشتر نشده بود ولی بعد مصرف رازیانه 50 ر ...

اما من وقتی رازیانه میخورم خیلی بهتر میشه ینی اگه نخورم 3,4 ماه یه باره

اگه بخورم هر ماه میشم

حالا که تو اقدامم موندم چی کا کنم!

2738
اما من وقتی رازیانه میخورم خیلی بهتر میشه ینی اگه نخورم 3,4 ماه یه باره اگه بخورم هر ماه میشم حالا ...

خوبه بهت میسازه نمیدونم واقعا با یک دکتر سنتی مشورت کن

خوبه بهت میسازه نمیدونم واقعا با یک دکتر سنتی مشورت کن

مرسی گلم  

هیچ کاری رو خودسرانه انجام نده با پزشک طب سنتی مشورت کن داروی گیاهی عوارضی نداره درصورت اینکه بدونی چطوری استفاده کنی من خودم سیکلم با داروی گیدهی فعلا تنظیمه خداروشکر