2737
2739

البته الان طلا گرمی 370تومن یعنی 3برابر این قیمت نزدیک 400میلیارد لطفا صادقانه جواب بدید 🙏🙏🙏🙏

خدایا به آبروی مهدی زهرا (عج) بگذر از معاصی این رو سیاه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مطمئنا می موندم . 

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
2738

ان شا الله که میموندم.امروز به شوهرم میگفتم کاش ما اون روز بودیم من تو و بابامو یه دونه برادرمو میفرستادم سر بدید برای امام حسین.حتی اگر جلوی چشمم شهید میشدید دلم نمیلرزید.نمیدونم چقدر واقعی میگم ولی الان حاضر نیستم بفرستمشون سوریه😔ان شا الله که اون موقع امام حسین رو انتخاب میکردم.اونایی که اون زمان پشت به امام حسین کردن هرگز نمیدونستم یه روزی عشق امام حسین جهانی میشه و از جایگاه امام حسین و یارانش خبر نداشتن ولی ما چون میدونیم اینده چی شد اینقدر راحت امام حسین رو انتخاب میکنیم.دلم میگیره ان شا الله که امام حسین رو انتخاب میکردم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

همین الان فکر کنید تو این سختی و مشقت اگه همچین پولی رو بهتون بدن پشت ولایت فقیه و امام زمان زو خالی میکنید؟؟؟

خدایا به آبروی مهدی زهرا (عج) بگذر از معاصی این رو سیاه....

نمیدونم.هرچی بگم حرفه.الان میگم نه ولی شایداونروز میموندم. 

مثلا اگه الان این پولوبدن بگن برو ردبروامام زمان بجنگ قبول نمیکنم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

ديشب به همين فك كردم وقتي مختارو ميديدم😓واقعا نميدونم،،، اگر با روحيه اي كع الان دارم  تو سال ٢٠١٨ ميلادي اره، اما اخلاقيات عرب جاهل اون زمان خ فرق داره٠ 

خداجانم خودت بهم كمك كن   
همین الان فکر کنید تو این سختی و مشقت اگه همچین پولی رو بهتون بدن پشت ولایت فقیه و امام زمان زو خالی ...

ن

بااون پول ميخوام چكاركنم اون پول باشه نباشه وضع زندگي من همينه 

مگ ي زندگي خوب چقد خرج داره ك براش از دينم بگذرم

2706