2737
2739

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه خورده ضعیفه. اسپرم نرمالش 13 درصده . تعدادش هم کمه اما تحرکش خوبه با تقویت درست میشه . با دکترش مشورت کن اون میگه چیکار کنین

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2728
عزیزم یه خورده ضعیفه. اسپرم نرمالش 13 درصده . تعدادش هم کمه اما تحرکش خوبه با تقویت درست میشه . با د ...

تعدادش چقدر باید باشه ؟ اسپرم نرمال چند باید باشه؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
تعدادش چقدر باید باشه ؟ اسپرم نرمال چند باید باشه؟

باید به 100 میلیون برسه . و درصد مورفولوژی یا همون اسپرم سالم باید بیشتر از 40 درصد باشه 

البته من پزشک نیستم ولی اینقدر توی این چند سال با اینا سر و کار داشتم که میدونم درصدا رو

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
عزیزم یه خورده ضعیفه. اسپرم نرمالش 13 درصده . تعدادش هم کمه اما تحرکش خوبه با تقویت درست میشه . با د ...

رنج ازمایشگاهشو بایددرنظربگیری که طبق اون خوبه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2738
رنج ازمایشگاهشو بایددرنظربگیری که طبق اون خوبه

اینم هست . درسته . در کل وضعیتش بد نیست 

باید به 100 میلیون برسه . و درصد مورفولوژی یا همون اسپرم سالم باید بیشتر از 40 درصد باشه  البت ...

ميشه توروخدا تاپيك اخر منم ببيننيد جواب بديد

لطفااا

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
مورفولوژى همسر من ٥ ميگن خوبه رنجش بين ٤ به بالا ديگه براى طبيعى باردار شدن مال همسر شده ١٣ . آزمايش ...

ن همین طوری ازمایش داد ببینیم چ خبره 

خودم مشکل دارم گفتم لااقل از جانب شوهرم خیالم راحت شه 

.طبق این رنجی ک آزمایشگاه داده همه چیش نرماله 

حالا نمیدونم دیگه 

ن همین طوری ازمایش داد ببینیم چ خبره  خودم مشکل دارم گفتم لااقل از جانب شوهرم خیالم راحت شه&nb ...

نگران نباش با کمتر از اینا هم خیلی راحت باردار شدن 

عزيزم همسرت براي چي ازمايش داده بود؟ مشكل داشتيد من عصر جواب همسرمو گرفتم همينطور دارم گريه ...

وا ....گریه نداره ک ...من خودم مشکل دارم و دارم دوادرمون میکنم شکر خداهم میکنم ... هرچی خیره پیش میاد ..درضمن الان واسه همه چی درمان وجود داره ..نگران نباش 

2706