2733
2734
عنوان

و قسم به آن لحظه که در نی نی سایت عضو میشوی

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 145 پست
هشت ده سال پیش سطح سایت خیلی بالا بود دلیلشم اینه که اون موقع هرکسی دسترسی به اینترنت نداشت مثل الان ...

بزار دوروز بگذره از عضویتت بعد از سطح سایت بگو !!

چیه حتما میخواهی بگی نه از قبل بودی کاربری جدیده یا خاموش بودی ؟بهونه ای که تمام اونهایی که حتی سایتو یکبارم از قبل توش نبودن و ندیدن حالا یه گذری به پستشون خورده میگن ما هم حتما میپذیریم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
تنها چیزی که نمیزدن تاپیک فلسفی بود و بعدشم چیزهایی که تاپیک میزدن چون نقطه ضعف خیلی ها بود ازش استف ...

والا کایمهر تاپیک کتابخوانی و تاریخ فلسفه هم زده بود اینطور که یادمه، ثمین هم برام جذاب بود شخصیتش. 

حیف  دروغ گفت

یگانه قانون حقیقی همان است که به آزادی منجر می‌شود. قانون دیگری وجود ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمل مغز که خودش گفت غده داشته

درسته شوهرش هم روانپزشک بود که توی جلسات مشاوره اش باهم اشنا شده بودن نمیدونم کاربری قبلی کایمهر رو یادت هست یانه با اون کاربری یه توهینی کرد که باعث قطع دسترسیش شد دوباره با کاربری کایمهر اومد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
بزار دوروز بگذره از عضویتت بعد از سطح سایت بگو !! چیه حتما میخواهی بگی نه از قبل بودی کاربری جدیده ...

عضو نبودم، خاموش می خوندم یواشکی:)

بزار دوروز بگذره از عضویتت بعد از سطح سایت بگو !! چیه حتما میخواهی بگی نه از قبل بودی کاربری جدیده ...

نپذیر عزیزم مجبور نیستی بپذیری وقت گذرونی تو این سایت افتخار نیست که بخوام دروغ بگم ولی واقعیته که خواننده خاموش بودم وبهتر از شما سایت رو میشناسم و با شخصیت شمام کاملا اشنا هستم

والا کایمهر تاپیک کتابخوانی و تاریخ فلسفه هم زده بود اینطور که یادمه، ثمین هم برام جذاب بود شخصیتش.& ...

به هر حال ادم های دروغ گو و خالی بند  برام جذابیتی ندارن که به خاطر نبودنشون ناراحت باشم 

2738
درسته شوهرش هم روانپزشک بود که توی جلسات مشاوره اش باهم اشنا شده بودن نمیدونم کاربری قبلی کایمهر رو ...

نه در اون حد ازش نمیدونم

قلمش خوب بود، وبلاگ نویس بود، وبلاگشو پیدا کردم با سرچ

فکر کنم کیوان و کایمهر و مهرنوش رو سرچ کردم

من از ثمین خوشم میومد ولی از وقتی اون داستانا اتفاق افتاد دیگه سعی کردم تو سایت از کسی خوشم نیاد ، تجربه ی بدی بود 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
نه در اون حد ازش نمیدونم قلمش خوب بود، وبلاگ نویس بود، وبلاگشو پیدا کردم با سرچ فکر کنم کیوان و کا ...

ثمین وبلاگ نویس بود ؟  

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من اولین تاپیک طنزی که خوندم برای الای دل بود یادش به خیر

آلا یه بار سرگذشتشو نوشت ازون مشهور شد. هنوزم هست. دختر کرد دوست داشتنی.😍

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
نپذیر عزیزم مجبور نیستی بپذیری وقت گذرونی تو این سایت افتخار نیست که بخوام دروغ بگم ولی واقعیته که خ ...

اون که معلومه کسی مجبور به پذیرش چیزی که نخواد نیست والا ما هم نگفتیم افتخار داره این سایت همه از سر تفریح میان یه عده هم چون ثمین از سر کمبود و جلب توجه 

خب خدارو شکر منو هم میشناسی 😊چشمت روشن 😁

نه در اون حد ازش نمیدونم قلمش خوب بود، وبلاگ نویس بود، وبلاگشو پیدا کردم با سرچ فکر کنم کیوان و کا ...

من از کاربری اولش ازش به شدتت بدم اومد اما به احترام دوستهاش چیزی نگفتم و باهاش خوب بودم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706