2703
2553

یادمه دو سه سال پیش بود، سالن مطالعه بودم، کلافه از سرچ و فکر و مقاله، رفتم تو نت بچرخم، یادم نمیاد چجوری اما خوردم به نی نی سایت، اون موقع تاپیک شرم آورترین هارلی تو پربحثا بود، یادمه مقنعمو آورده بودم جلوی صورتم و از شدت بی صدا خندیدن میلرزیدم:))) 

شاید ۱۰۰صفحه ی ضرب خوندم (تو همون سالن مطالعه‌ی مذکور😊)

گذشت و قرار شد من جاری دار بشم و جاری بازی غریزی باستانی بایگانی شده در دی ان ایم منو به این سایت کشوند، و خوندن تاپیکای جاری همانا و شروع تاپیکای خاله زنکی محض قوم شوهری و خیانت هم همانا!

در اوج خاله زنکیت بودم که به خودم اومدم دیدم معتاد شدم به این سایتو تاپیکای بیمحتوا، بهم برخورد، رفتم دنبال تاپیکای فلسفی و اجتماعی گشتن که بشوره ببره و اونجا بود که به تاپیکای و آدمای جالب و خاص اینجا برخوردم، بعد از ی مدت تنها افرادی که پیجشونو باز میکردم ثمین بود و کایمهر، که دست بر قضا ی روز اومدم دیدم ترکیدن و سایت پره از حرف و حدیث پشت سرشون. بگذریم، هنوزم متاسفم که کایمهر رفت، متاسفم که فرصت نشد باهش دوست بشم و از نزدیکی بعضی از قسمتهای زندگیمون بگم. 

نی نی سایت به قول یکی از کاربران سرزمین عجایب ه که اومدن و خوندن آدما دید وسیعتری از فرهنگ خودت و جامعت میده، من خود خاله زنکیت و سطحی رو در وجودم کشف کردم که باعث شد آدم متواضع تری بشم. شباهتم با زنان دیگر سرزمینم و چیزی که منو یک ایرانی کرده منو ترغیب به عضویت کرد، امروز عضو اینجا شدم، شاید چون رفتنم ازین کشور قطعی شده و من شروع کردم به چسبیدن به چیزی که منو یک زن ایرانی کرده، به یک هویت جمعی به نام نی نی سایت!

یگانه قانون حقیقی همان است که به آزادی منجر می‌شود. قانون دیگری وجود ندارد

هارلی دو ،سه سال پیش نبودا😁😆

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

هارلی که تازه اومده 

یعنی یه سال شاید

منم دیروز عضو شدم ولی حدود هشت سال خاموش بودم 

تو شهر غریب اوایل عقد نی نی سایت بهترین دوستم بود منتها اون موقع ها عضو شدن به  این راحتی ها نبود هفت خان رستمو باید رد میکردیم

2.3 سال پیش😱😱😱😱😱😱

شرم اور هارلی مال امساله خواهرم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
درسته هارلی پدیده یک سال اخیره😍

اره اون سوگلی 96 هست😁😁😍😍

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
2706