2410
2553
عنوان

فولیکول23در11پریودی

122 بازدید | 18 پست

سلام خانما من 5 7 و9پریودی آمپول اچ ام جی تزریق کردم و قرص لتروزول خوردم 

امروز که رفتم سونو11پریودمه

دکتر گفت فولیکول23و22داری دوتا اچ سی جی بهم تزریق کرد گفت 12پری نزدیکی داشته باشم 

بنظرتون امکان بارداری هست؟

یه ساله اقدامم

زمان بندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر ، نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمانی بسیار اما ارزش انتظار را دارد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بله عزیزم تازه امکان دوقلو هم زیاده

یه ساله اقدامم خسته شدم از بی بی منفی دعام کن این ماه جواب بگیرم😢

زمان بندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر ، نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمانی بسیار اما ارزش انتظار را دارد..
عزیزم یک شب در میون رابطه داشته باش فولیکول ات خیلی خوبه 

مرسی از جوابت گلم

دعام کن😢

2714
احتمال ۹۰ درصد باردار میشی، فقط بعد رابطه سریع بلند نشو، یه بالش بزار زیر با سن ، نیم ساعت بخواب، ای ...

خیلی خیلی ممنون مهربونم 💋

به امید خدا بعد یه سال منم مامان شم 

بله خیلی زیاد منم دقیقا روال تو  داشتم و با ی فولیکول ۲۲باردار شدم .دقیقا هم همین تعداد آمپول زدم .فقط نزدیکی زیاد داشته باش و تا چند ساعت از جات بلند نشو و پاهات رو بالا نگه دار.

خدایا بابت هدیه قشنگت ممنون...خودت مراقب جینگیلی من باش..😍😍😍
بله خیلی زیاد منم دقیقا روال تو  داشتم و با ی فولیکول ۲۲باردار شدم .دقیقا هم همین تعداد آمپول ز ...

خداروشکر باردار شدین😍فولیکول23چطوره؟به اینم امیدی داشته باشم؟

امشب هم نزدیکی داشته باش حتما حتما .ساعت دوازده حدودا فردا ظهر و شب هم داشته باش و پس فردا هم شیش بعدش ی شب در میون .نگران روزش نباش ی صدقه فقط کنار بذار.

خداروشکر باردار شدین😍فولیکول23چطوره؟به اینم امیدی داشته باشم؟

آره بابا دو تا فولیکولت عالیه .شاید هم دو قلو گرفت

امشب هم نزدیکی داشته باش حتما حتما .ساعت دوازده حدودا فردا ظهر و شب هم داشته باش و پس فردا هم شیش بع ...

گلم دکتر گفت امشبو حتما استراحت بدم و از فردا نزدیکی داشته باشم

خوب شد صدقه رو یادم انداختی دلم یه جوری بود تو این روزا نزدیکی داشته باشم یه دنیا ممنون

2706