2733
2739
عنوان

عروس مضخرف ما

| مشاهده متن کامل بحث + 2402 بازدید | 91 پست
خیلی جالبه پایین یه آقای فهمیده است نمی‌دونم اون چرا دل به دلش میده

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کارکردن وظیفه اون نیست عروس اگه کاریم میکنه محبتشه،اگرم توعروسی برادرشوهرش درست نبوده کارش ولی شایدبین دوتاعروسهافرق گذاشتین ویامشکلی بوده دلخورشده.مانمیتونیم ندیده قضاوت کنیم.

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2728

من باشم محلش نمیدم😐

من کلا ساکت و مظلومم توانم در همین حده😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خب کارکردن وظیفه اون نیست عروس اگه کاریم میکنه محبتشه،اگرم توعروسی برادرشوهرش درست نبوده کارش ولی شا ...

همش مشكل داره اخه عروس رو نديده بود تا حالا كلا هرجا مثل ملكه اليزابت باهاش رفتار نكنن قهر ميكنه

2738
واي خدا صبرت بده  اين داره منو ديوانه ميكنه

زندایی من خیلیی پشت سرما حرف میزنه همش هم از رو حسادتشه با اینحال پارسال سرطان گرفت شیمی رمانی میشد خواهرهاش تنهاش گذاشته بودن مامانم دلش سوخت اوردش خونه ما پنج روز خونه ما بود دکترش گفته بود توت فرنگی براش خوبه مامانم رفت براش خرید بخوره جون بگیره شب اخر داداشم وپسرداییم تا دیروقت بیرون بودن وقتی اومدن مامانم داداشمو دعوا کرد گفت شاید پسرداییت دلش بخواد تا صبح بیرون باشه ولی تو اجازه نداری خلاصه بعد پنج روز زنداییم رفت خونشون وزنگ زده بود به خالم کللی گریه کرده بود گفته بود خواهرت به منو بچه هام توهین کرد  

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلی پرروهه فقط جوابش کم محلیه سلام خدافظ اینجوری

من اينطوري كردم خودشو زد به مريضي تو مهموني به داييم گفت چون فلاني اينطوري سلام كرده حالم بد شده

2706