2726
عنوان

عروس مضخرف ما

2402 بازدید | 91 پست

اينجا اين همه ميگن مادرشوهر بده.... عروسا همه خوبن يعني؟

عروس ما كه خيلي خيلي بيخوده ...مامانبزرگم تا آرنج عسل ميكنه دهنش ولي اين خيلي ادم بدذات و بي ملاحظه ايه مثلا بچه شو مياره ميزاره خونه مادرشوهرش كه ميدونه مريضه تازه ديشب از بيمارستان اومده، تو روش ميگه من ميخوام به كاراي خونم برسم خب اين درسته واقعا؟ يا رشته تحصيلي منو مسخره ميكنه😶

شايد مسخره باشه ولي هر ورزش يا موسيقي كه من و خواهرم ميريم اينم سريع بچه شو ميفرسته همون رشته ما كه عوض ميكنيم اونم عوض ميكنه

تو عقد برادر شوهرش با همه بداخلاقي كرد رفت دورترين جاي ممكن نشست نه عكس انداخت نه چيزي خورد عين مجسمه بود مادر شوهرش تا يه كلمه گفت خب توهم برو عكس بگير داد زد سرش اه ولم كن ديگه نميخوام

يا موقع كار كه ميشه همه كار ميكنن جز اين ميشينه همه رو نگاه ميكنه حتي پدرشوهرشم كار ميكنه با اون سنش مثلا ظرفاي سفره رو جمع ميكنه و اين نگاش ميكنه

اعصابمو بهم ريخته 

من چه رفتاري كنم باهاش ؟ از وقتي منو مسخره ميكنه اصلا جوابشو نميدم ولي واقعا عصبانيم ميكنه

اينارو نوشتم واسه درددل چون داشتم خفه ميشدم 

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این همه خواهر شوهرا اذیت کردن  بیارم عروس اذیت کنه😕😕😕

😂😂😂😂😂گل گفتی آی گل گفتی غنچه بودی شکفتی

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
این همه خواهر شوهرا اذیت کردن  بیارم عروس اذیت کنه😕😕😕

اذيت نميكنه كه سرويس ميكنه

بیشعوری که شاخ و دم نداره به خیال خودش الان کاری نکنه خیلی باکلاس تره ولی اگه منو مسخره میکرد بدطور ...

تا جوابشو ميدم ميدوعه زير گوش داييم چغلي ميكنه😑😑😑

2706