2733
2734
عنوان

از دست شوهرم چی کنم ؟

819 بازدید | 93 پست

دوستان ما طبقه بالای خونه ی مادرشوهر میشینیم ...از دردسرهایی که داره بگذریم فقط اونایی درد منو میفهمن که کشیدن ..ولی الاان من نمیدونم با شوهرم چی کنم یکی از اعضا خانواده اش میان خونه مامانش دیگه بالا اومدن نداره اصلا جهندم بالا بیاد کلا یاادش میره زن داره ..بعضی وقتا همچین اماده میشه و میپره پایین میترسم از پله ها سقوط کنه 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط ٩ ماه تو اپارتمان پدرشوهرم زندگى كردم بعدش خدارو شكر صاحب خونه شدم و رفتم

ولى يه جا نشستن همه جوره داستان داره

اگه ميخواى زندگيت برات جهنم نشه فقط براى يه سرى چيزا بايد دندون سر جيگر بذارى، خيلى بايد خيلى چيزا رو تحمل كنى

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
2738
من میفهممت . تا اونجائید هیچ کاری از دستت برنمیاد

الان رفته پایین اصلا نمیگه زنم تنهااس خب اونم بگم بیاد پایین حتی خانواده اشم نمیگن چرا تنهایی 

متاسفم واقعا ، مردا بعد ازدواج یادشون میاد ننه بابا دارن

اره والا شانس منه ..بعد خودشون جورین که همه دخترا تو هر مراسمی کنار مادرشونن من میام برم‌پیش مامانم شوهرم میگه نه باید بمونیم اینجا 

من فقط ٩ ماه تو اپارتمان پدرشوهرم زندگى كردم بعدش خدارو شكر صاحب خونه شدم و رفتم ولى يه جا نشستن هم ...

خیلیییی چیزاا رو‌تحمل کردم و میکنم دم نمیزنم ..الانم از رفتنش پایین ناراحت نیستم تحمل میکنم میگم چرا به من نمیگه منم برم مگه من ادم نیستم 

برادر شوهرم از سرکار میومد اول به مادرش سر میزد و زنش با بچه نوزاد تو خونه تنها میذاشت، بعد یکی دو ساعت میرفت خونه خودشون، تازه یه ربع فاصله خونه شون بود، بس که مادرا پسراشون رو لوس میکنن، من پسرم رو اینطوری تربیت نخواهم کرد

2706