2737
2734
واقعا؟؟؟؟؟

اره عزیزم وقتی هم گذاشتی رو پوستت هی ماساژ بده پوستتو تا خون رسانی بشه یکم هم بخاطر دارچین میسوزه صورت ولی اشکال نداره بعد ک شستی سوزشش رفع میشه

Your smile is more beautiful than everything for me❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر مشکل هورمونی داری رازیانه از عطاری بگیر آسیابش کن هر روز صبح و عصر یه قاشق چایی خوری بخور،رازیان ...

تنبلی تخمدان دارم البته خفیف بعد اون جوش قرمز میزنم یا لک میشه البته زیاد واضح نیست 

حالا دوس دارم ی چکاب کلی هم بدم

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
2731
تنبلی تخمدان دارم البته خفیف بعد اون جوش قرمز میزنم یا لک میشه البته زیاد واضح نیست  حالا دوس ...

اتفاقا من شنیدم رازیانه مخصوص تنبلی تخمدان هس تو نت هم میتونی سرچ کنی

ینی روزی جقد بخورم؟

تو عطاری که رفتی رازیانه بگیری میتونی دقیق بپرسی، پودر رازیانه ک آسیاب شده صبح بعد صبحونه یه قاشق چایی خوری بعد از ظهر هم یه قاشق چایی خوری بخور بعد روش آب بخور تا رو‌گلوت نمونه، عرقش هم شنیدم هس ولی روزی چقدر عرقشو بخوری دقیق نمی‌دونم عزیزم.اگر هورمون تنظیم بشه دیگ جوش هم نمیزنی

2738
شما پریودت نامنظمه؟

ی سری سه ماه نشدم بعد رفتم دکتر و قرص داد بعد ی ماه خوردم قرصه دیگه پریودم منظم شد و فقط ی بار ی ماه نشدم وگرنه ۹ ماهش مرتب بود و دقیق 

ولی حس میکنم بعد تنبلی پوست صورتم بد شده

تو عطاری که رفتی رازیانه بگیری میتونی دقیق بپرسی، پودر رازیانه ک آسیاب شده صبح بعد صبحونه یه قاشق چا ...

مرسی گلم 

اره من فک میکنم واسه پریودیمه 

حالا باید ی چکاب کلیم بدم ک تیرویید و کبد چرب و هورمونی و کم خونی همه چی معلوم شه

مرسی گلم  اره من فک میکنم واسه پریودیمه  حالا باید ی چکاب کلیم بدم ک تیرویید و کبد چرب و ...

اره حتما چکاب بده چون کم خونی هم باعث جوش میشه. خواهش میکنم عزیزم

ی سری سه ماه نشدم بعد رفتم دکتر و قرص داد بعد ی ماه خوردم قرصه دیگه پریودم منظم شد و فقط ی بار ی ماه ...

من پریودام منظمه در حد چن روز ی هفته عقب میوفته

نمیدونم حالا از اینه یا نه