2726

من خودم اصلا علاقه ای به چادر پوشیدن ندارم ولی شوهرم خیلی دوس داره اجبارم نکرده ولی همیشه میگه اگه میخوای منو خوشحال کنی چادر بپوش حالا میخوام شما بیاید از دلایلتون بهم بگید که منم با میل چادر بپوشم دیگه

چشم بر هم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بهترین دلیلش اینه ک نمیخواد دیگ زیاد تیپ بزنی چون هم موهات میره تو هم لباست زیر چادره😬😬بنابراین دیگ نمیخواد هر روز ی مانتو بپوشی

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728
شما دلتون براپسرایی که شرایط ازدواجوندارن نمیسوزه؟؟؟  واینکه حس ارامش میده به ادم

خب من که لباسام مشکلی نداره که بخواد جاییم معلوم بشه 

چشم بر هم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم

بهم ارامش مبده

از نه سالگی پوشیدم چند بار پدرم ازم خواست که اگه دوست ندارم نپوشم و من تو دورلن دبیرستان چند روزی نپوشیدم ولی بعدش پشیمون شدم و به میل خودم پوشبدم

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
بهم ارامش مبده از نه سالگی پوشیدم چند بار پدرم ازم خواست که اگه دوست ندارم نپوشم و من تو دورلن دبیر ...

خب زیر چادر چی میپوشین؟؟؟ به نظرم اگه چادر بپوشی دیگه چه فایده داره مانتو های قشنگ بخری بپوشی 

تاج ملکه ها رو دیدی؟برای اینکه هم بقیه هم خود اون زن یادش نره ملکس یه نشانه ای داره مثل تاج

چادر واسه ما خانوما حکم تاج داره.چادر یعنی آهای غریبه ی نامحرم حق نداری به تن و بدن زیبام که ودیعه خداونده نگاه کنی.آهای غریبه جز همسرم و محارمم کسی حق دیدن زیبایی هامو نداره.

چادر یعنی همسر و محارم عزیزم من امانت دار خوبی هستم برای شما و از همه مهمتر اینکه چادر واسه خودت یعنی یه خط قرمز دورت کشیدی و به هرکس و ناکسی اجازه دیدن زیبایی هاتو نمیدی.

امیدوارم حضرت زهرا به حق این شب عزیز کمکت کنه تا بتونی با میل چادر را واسه همیشه سرت کنی گلم.

آخرین برگ سفرنامه باران اینست که زمین چرکین است و تو برخواهی گشت! من به این معجزه ایمان دارم...

من از اول راهنمایی چادر سرم کردم واقعا به میل و ارادم بود و خیلی دوستش دارم ولی اگه دوست نداری سرت نکن میتونی با مانتو هم با حجاب و شیک باشی. راستش نمیخوام آیه یاس بخونم اما چادر سر کردن تاوان داره. انقد تهمت میخوری همه به چشم یه ادم خراب بهت نگاه میکنن و میگن زیر چادرش چه کارا که نمیکنه. انقد قضاوت میکنن.... باید خیلی دوسش دتشته باشی که دلسرد نشی

الهی به امید خودت...  

منم مثل تو بودم...روز خاستگاری م گفتم من ن خجاب دارم ن نماز...ن..شبیه توام...

چنان مهرش به دلم افتاد که هرکاری بگه دوست دارم انجام بدم...خیلی ذوق میکنه با چادر منو میبینه...گاهی م سرم ننیکنم که وقتی سرم کنم حس کنه...

بعد اینکه زیرش راحت  میتونی بهترین و شیک ترین مانتو هارو بپوشی و جلوشو باز بزاری...فکر نکن با چادر دیکه شیک نیستی یا نمیتونی خوب بپوشی

2706