2726
عنوان

خیانت😔

439 بازدید | 14 پست

بچها دغدغه همه زنها خیانته و همین همجنساشون میان زندگی تباه و داغون میکنن البته مردها م مقصرن ولی چقد خوب ک ما زنا از حق هم دفاع کنیم..💛خانمهایی ک خیانت دیدن بیان از تجربهاتون بگین ک کدوم رفتار یا سیاستی داشتین بهتر بود?👌

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب بعضیوقتا ما زنا با بعضی رفتارا مردامونو دور میکنیم

آره اینو حق با شماس

ولی اون مرد اگه مرد خوبی باشه یا اخلاق ما رو درست میکنه یا مرد و مردونه میاد میگه بات نمیسازم پاشو برو ا زندگیم

من حتی خیانتم به این دلیل ک رفتار زنه بد بود قبول ندارم

دوستم بی نهایت خشکله باورت نمشه نن که دخترم عکسشو نگه داشتن نگاش میکنم لدت میبرم دوست مجازیه.اونوقت شوهرش بهش خیانت میکنه حالا با کی پیرزنای پنجاه ساله بارها مچش گرفته اعتراف میکنه تو بهترینی.ولی بازم دست از کارش بر نمی داره یه بار با زندایی دختره ....تک دختر تو شهرکوچکه که طلاق گرفتن خیلی بد میدونن😞😞یه دخترم داره.دختره ایقد خشگله که یه بانک هم بره محاله بهش تو عین سادگی شماره ندن.

به نظرم اینم دسیسه ی آقایونه

ا بس دلیل هرزگی و خیانت رو اخلاق بد طرف مقابل اعلام کردن خودمونم باورمون شده

ولی این فقط بهونس

هم برای مردای خیانتکار هم برای زنای خیانتکار

بابا تکلیف قبلی رو روشن کن بعد هر کاری خواستی کن

نه این که یواشکی و پنهونی!!!

دوست سابق شوهرم زن داره بچه هم داره بچش دوسالشه یه کصافتیه ها خیلی زن بازهستش نمیدونم زنش چی کم داره هم قیافه خوبی هم داره از اولش هم همینطور بود پسره پدر مادرش گفتن بزار براش زن بگیریم بلکه خوب شه اما خوب نشد یه دختر هم بدبخت کرد اولاش برای زنه چقدر طلا خرید خییییلیا ینی هرکی نگاه میکرد اونقدر حسودی میکرد پسره کار نکرد رفت دزدی کرد دختره طلاهاشو فروخت داد بدهکاری هاشو خوردو خوراکشون اومدن خونواده دختر عکس پسره رو با یه زن دیدن تصمیم به طلاق گرفتن پسره اومد گفت غلط کردم و فلان وایناخونواده دختره وضعیت مالی خوبی ندارن گفتن برو سرخونه زندگیت دختره رفت اما الان بااینکه زنش حامله اس و یه بچه دوساله داره بازم دنبال زنای مردمه چن وقت پیش یکی دیده بود با یه زن دیگس رفته بود به زنه گفته بود این رن و بچه داره اینجور مردا خیییلی منفور هستن دختره هم فکرکنم ۲۱یا۲۲ داشته باشه😔😔😔

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

هرکی زنشو میبینه میگه خدایا این چجور زن این شده هیچکس باورنمیکنه این به این خوشگلی زن این کصافت باشه

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

یکی از آشناهامون دوتا بچه داشت زنش خیلی دست و پا چلفتی بود مرده گفته بود من خونه مرغ میارم این بشوره بلد نیست نمیشوره همونجور میزاره فریزر یا پتوها رو جمع میکنه میگه بمونه واسه مهمون تونکش روت به من یه مسافرتی میده توخونه واسه من تاحالا یه لباس خوشگل نپوشیده یه آرایش کوچیک یه عطر نداشته مرده هم قیافه خوبی داشت رفته از تهران زن گرفته زنش که فهمیده گفته چرا گفته به این دلایل برای زن اولش خونه گرفته ۲۰۰متر همه چیش عالی آدم وارد خونه میشه عقل از سرش میپره اونقدر خشگله بعد حالا کار مرده هم تهرانه اینم طلاق نگرفته هرچن وقت میاد میمونه میره باز تهران  پیش اون یکی

این مردا هستن که تنوع طلبن  کافیه یه زن خوشگل ببنینن دیگه زنو بچه یادشون میره

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2706