2726

سلام خانوما..من پلیکستیکم ..و الان یه ماه نیم بود که عقب انداخته بودم...دیروز پریود شدم مثلا..ولی هیچی نمیاد..در حد لکه بینی یا کمتر...اگه ام میاد فقط حالت لخته اس...البته من تیرویید کم کارم دارم...حالا سوال من اینه ..جیکار کنم پریودم واز بشه؟ بخدا خسته شدم..معلوم نیست اصن پریودم یا نه..

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد

اگه مطمئن هستید باردار نیستید. چای دارچین چند بار بخورید و دم نوش گل گاوزبان ، اگه خواستی زعفران هم بریز داخلش. قبل از شروع اقدام ها هم سعی کن عرق رازیانه بخوری تا پرویدتون مرتب بشه، بازم با یک متخصص حرف بزن

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
اگه مطمئن هستید باردار نیستید. چای دارچین چند بار بخورید و دم نوش گل گاوزبان ، اگه خواستی زعفران هم ...

من مجردم اخه..😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مطمئن هستید باردار نیستید. چای دارچین چند بار بخورید و دم نوش گل گاوزبان ، اگه خواستی زعفران هم ...

در ضمن کلی دمنوش اویشن و بابونه خوردم تو این دو روز..ولی فرقی نکرده

2728
من مجردم اخه..😔

پس جای نگرانی نیست دیگه

عرق رازیانه تخمک گذاری و لکه های اضافی رو نظم میده و درمان

دم نوش اویشن، گل گاوزبان و چای دارچین هم عالیییییییییییییی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.