2726

😓اين روزها كه مشغول مادري كردن براي تو هستم نه ماه درد و استرس بلاخره زايمان و دردهاي فراوان يك نوزاد كوچك و ناتوان كه نميتونه حتي درست دستش و تكون بده و يه بچه ديگه توي خونه كه بهم نياز كامل داره و يك شوهر كه بايد براش همسري كنم و يك خانه كه مسووليتش همه پاي منه خوب حالا كدوم و انجام بدم؟😰صبحه و من از ديشب نيم ساعتم نخوابيدم داشتم شير ميدادم و بادگلوًميگرفتم الان وقت صبحانه ست پسرم و بيدار ميكنم صبحانه ميدم ميشورم ناهار درست ميكنم كارهاي منزل يه شكم كه ده لايه پاره شده و هنوز بخيه داره و يك دنيا خون ريزي و كمر درد شوهرم لباسش انو ميخواد نوزادم با گريه شير ميخواد ناهار ميخورن ميخوابن من دوباره بيدار شايد فقط نشستن بشه استراحتم عصرانه شام خريد و لباس شستن و مرتب كردن خانه و كلي كار راستي امروز بچه م حمام داره خودم و ولش كن اون و ميبرم از اول مهر مهد داره اينم به كارام اضافه ميشه تنهاس هم بازي نداره استرس اينم به جون ميخرم افسردگي بعد زايمان هم دارم با هر حرفي چشمام منتظر خيس شدنن وًشوهرم ميگه دقيقا چته الان؟😓اينها از من از تمام منه ضعيفه فقط بر مياد و من باز هم ادامه ميدم.......اين درد دل اين روزهام بود ضمنا هييييييچ كسي نيست يه ليوان اب دستم بده كمك ندارك حتي يك نفر مادرم نمياد رابطه مون بده خواهر ندارم مادرشوهرم روز اول اومد رفت وًتمام😓و اما سوال؟من از روز اول خون ريزي م عادي بود اما بعد چند روز داره موقع بلند و راست شدن ازم خون مياد بيرون  اينها ايراده؟؟؟سوال دوم تب و لرز دارم و ميگن مال شيره درسته؟ممنون

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

تب و لرز عفونته ...منم این مشکلو داشتم.  جای بخیه ها عفونت کرده بود ..مدام تب و لرز داستم. ..منم این روزای سختو و گذروندن ...عین فیلم از جلوی چشمم رد شد ...خدا کنه مردا بفهمن و قدربدونن.  به خودت زیاد برس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دست تنها خیلی سخته. اکثر ما زنا همینیم که نوشتید....

حالا فکر کنیم یکی مثل من شاغل هم هستم. عزیزم زایمانم طبیعی بوده بچه هم شیر ندادم نمیتونم راجع به سوالاتون بهتون کمکی کنم شرمنده  

منم دقیقا به همین وضع دچارم .منم فعالیت می کنم خونریزی ام بیشتر میشه و اگه مایعات کم بخورم شب حالت تب و لرز دارم سعی کن مایعات زیاد بخوری خانمی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

کارگر بگیر هفته ای یک روز و جون خودتو نجات بده 

برای خونریزی بیش از حد  برو متخصص زنان 

تب و لرزت مال ضعف و کم خوابی هست یا خدای نکرده عفونت 

همسرت خودش اتو بزنه یعنی چی که هیچ مسئولیتی توی خونه به شوهراتون نمیدین خیلی بده و مفهوم زندگی مشترک رو زیر سوال میبره

حال متکلم از کلامش پیداست

سلام گلم واقعا ناراحت شدم برات چون خیلی سخته شرایطت، اصولا تا ده روز زائو باید استراحت کنه، ولی شما ماشالا قوی بودی و تنها رو پای خودت ایستادی، سعی کن کارای اضافی و سنگین نکنی، از همسرت کمک بگیر ، نخواه خودت همه کارارو تنهایی انجام بدی آسیب میبینی خدایی نکرده، سه چهار ماه اول واقعا سخته، دوستی کسیو نداری بیاد پیشت حال و هوات عوض بشه یکم.

برای مسئله خونریزی هم حتما دکتر بروعزیزم 

دنیام=شوهرم+دخترم  

سیرابی ویتامین بِ داره همون ویتامینی که کمبودش باعث افسردگی بعد زایمان میشه.بخر بخور حتما رو من خیلی تاثیر داشت .سعی کن برنج هم کمتر بخوری چون باعث میشه ویتامین بِ جذب نشه

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟

ممکنه تب سینه. گرفته باشی ممکنم هست بخیه هات عفونت کرده باشه.خونریزی ممکنه شروع پریودت باشه و خون نفاست تموم شده باشه

خواهر ناراحت نباش از همسرت بخواه یکمی توقعشو کم کنه

میتونی سرپا که میشی واسه غذا پختن یهو چند مدل درست کن و چند تاشو فریزری کن که هر وقت خیلی احساس خستگی وضعف کردی نی نی که خوابید خودتم بتونی استراحت کنی

چون کمک نداری یه چند دست لباس بدون نیاز به اتو بخر و فعلا شوهرت اونارو بپوسه یا یادش بده خودش یکی دوتا برا خودش اتو کنه

تازه اتوشویی وخشکشویی هم هست .

تمیزی خونه را بذار برا روزای تعطیل که همسرتم یکم کمکت کنه بهش بگو خیلی خسته ایی و دست تنهایی اگه وسعتون میرسه یه وقتا یکیو صدا کن برا تمیزی کمکت کنه

ممکنه تب سینه. گرفته باشی ممکنم هست بخیه هات عفونت کرده باشه.خونریزی ممکنه شروع پریودت باشه و خون نف ...

حتما عزيزم به حرفات گوش ميدم ممنون

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2706