2733
2739

دخترم شيشه نميكيره كمكي بايد بخوره

موندم جطوري بدم

خوبه با سرنگ؟

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

قطره چکون بهتره!  سرنگ ممکنه یهو با فشار پرتاب کنه😱

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱_برو شلنگ سرم از داروخانه بخر

۲ _هر چقدر که میخوای بهش شیر خشک بدی درست کن توی لیوان بریز 

۳_ سینه رو تو دهن بچت بزار و یک طرف شلنگ سرم رو تو لیوان شیر و یک طرف دیگه رو کنار دهن بچه بزار

همزمان که سینه رو مک میزنه از شلنگ هم شیرخشک وارد دهنش میشه.

۱_برو شلنگ سرم از داروخانه بخر ۲ _هر چقدر که میخوای بهش شیر خشک بدی درست کن توی لیوان بریز  ۳ ...

خفه نشه اونطوري؟اخه شيرم ب خيلي با فشارو زياد ميره دهنش

اونم ازونور بره نتونه قورت بده جي

2738
خفه نشه اونطوري؟اخه شيرم ب خيلي با فشارو زياد ميره دهنش اونم ازونور بره نتونه قورت بده جي

فکر کردم شیرت کمه.خداروشکر شیرت زیاده.

میتونی شیشه اونت بگیری که سرشیشه ش مثل سینه مادر پهنه

من برای دخترم اونت گرفتم الان هم شیشه میخوره هم شیرخودمو

فکر کردم شیرت کمه.خداروشکر شیرت زیاده. میتونی شیشه اونت بگیری که سرشیشه ش مثل سینه مادر پهنه من بر ...

اونت دارم

اصصصلا نميخوره اوق ميزنه جون تا ته حلقش ميره اما سينه خودم تا ته حلقش نميره 

ميخوره

اونت دارم اصصصلا نميخوره اوق ميزنه جون تا ته حلقش ميره اما سينه خودم تا ته حلقش نميره  ميخوره

ای جان

چقدر دخترت ناز داره😀😀

میشه دقیقا این روش رو توضیح بدی؟؟؟

انگشت کوچیک رو بزار دهنش وقتی قشنگ شروع کرد به مکیدن درحال مکیدن با سرنگ شیر بریز تو دهنش آهسته هسته انگشت تو دهنش باشه کم کم میر رو میمکه سزنش رو برداری هااا😅

فکر کردم شیرت کمه.خداروشکر شیرت زیاده. میتونی شیشه اونت بگیری که سرشیشه ش مثل سینه مادر پهنه من بر ...

اتنا جون وقتی شیشه اونت رو سروته میکنی میریزه یا تا مک نزنه نمیاد؟!

میخوام بخرم میترسم سوراخش گشاد باشه نتونه دخترم بخوره.رفلاکس داره دکتر گفته باید جریان اهسته باشه سرشیشه ش

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706