2726
من اگر غیر عمدی این اتفاق بیفته اونجا باشم راست راست نگاه نمیکنم یا فیلم بگیرم یه کاری مکینم نجاتشون ...

غیر عمدی چیه بابا

معلومه عمدی بوده 

خاک بر سرشون 😒😒😒

کبوترای بدبخت چه گناهی کردن اخه؟😡😡😡😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مامانم سوادنداره 

شما که نسل امروزی هستی و باسواد

خودت درست و غلط رو تشخیص بده

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
غیر عمدی چیه بابا معلومه عمدی بوده  خاک بر سرشون 😒😒😒 کبوترای بدبخت چه گناهی کردن اخه؟😡😡 ...

دوست عزیزم میگه غیر عمدی بوده...من  حالم بد شده از وقتی این کلیپو دیدم همش به خودم لعنت میفرستم نمیتونم کاری کنم وای بمیرم براشون چه قدر زجر کشیدن سر جهل یه عده عقب افتاده 😢😢😢😢😢

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2728
غیر عمدی چیه بابا معلومه عمدی بوده  خاک بر سرشون 😒😒😒 کبوترای بدبخت چه گناهی کردن اخه؟😡😡 ...

اگر غیر عمد بود بالاخره یکی یه حرکت میکرد خاموش کنه نه که همه وایسن به نوحه گوش کنن اون بدبختا هم همینجوری بال بال بزنن. نمیدونم چطور مردمی که ا نجان هیچ عکس العملی ندارنو فقط نگاه میکنن... و بعضیا هم فیلم میگیرن!!!!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
نه مامانم سوادنداره 

چقد طفلی ها باورها و حس گناه های زیادی دارن 

خداااا این فرقه رو نابود کنه که این حس های مسخره رو به مردم دادن 

یادمه شنیدم از دوستم که وقتی پریود شده بود مامانش بهش میگفت به چیزی خیس دست نزن تنت نجسه

تو اینجا چکار میکنی دختر برو درساتو بخون .الکی مثلا مامانتم    

من درس ندارم ك مامان جووونم😂تموم شده درسم😂😂😂واقعا ك چ ماماني هستي نميدوني دخترت قراره امسال بره دانشگاه...ديلم شيكس هييي💔

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻