2726

بچه ها توروخدا کمک کنید.خیلی تو نت سرچ کردم.اخرش تقریبا ۸۰درصد تصمیم اینه گاز استیل روکاربگیرم.ولی باز دودلم بین گازشیشه ایه سفید یااستیل.واینکه هود رو سفید بگیرم یانه.کی تجربه داره.

لطفا هرکی گاز استیل یاسفید داره بگه مارکشچیه راصیه یانه؟ تغییر رنگ میده یانه

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم تو نت تصمیم گرفتم استیل بگیرم از سفیدم گدشتم بخاطر زرد شدنش و اینکه اون جلوه رو نداشت اما شیشه شات پیدا کردم شیشه گرفتم راضیم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
سلام حتما هر دوشو شیشه ای سفید بگیر نه تغییر رنگ نمیده پاک گردن گاز شیشه ای خیلی راحت تده

سلام مرسی گاز چه مارکی بهتره؟ خودت داری چه مارکیه؟

سلام مرسی گاز چه مارکی بهتره؟ خودت داری چه مارکیه؟

من مادرشوهرم کن داره مادرم رومانزو دو تاشم خوبن و تغییر رنگ ندادن بعد چند سال ولی خودم استیل دارم تمیز کردنش سخته هی لک دیده میشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

من هود تو كار خريدم كه ديگه غيرازفيلترهاش جايي براى تميزكارى نداره گازم استيل گرفتم چون گازجاريم شيشه اى بود يهو شكست 

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
من هود تو كار خريدم كه ديگه غيرازفيلترهاش جايي براى تميزكارى نداره گازم استيل گرفتم چون گازجاريم شيش ...

از همینشم خیلی میترسم

من هود تو كار خريدم كه ديگه غيرازفيلترهاش جايي براى تميزكارى نداره گازم استيل گرفتم چون گازجاريم شيش ...

چجوری توکاره؟  میشه عکس بدی؟

چجوری توکاره؟  میشه عکس بدی؟

عزيزم هنوز اماده نشده ولى اينجورى بگم كه هود وموتورش كامل ميره داخل كابينت به بيرون ديد نداره فقط اززير بالاى گاز فيلتراش ديده ميشه

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
2706