2737
2734

حسادت یه حسه که تویه همه هست ولی اون دوستی خوبه که انقدر دوست داشته باشه که این حسو کنترل کنه.

من خودم بعضی وقتا سر یه چیزی میشه که به دوستم حسودیم میشه اما با این حسم مقابله میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستم✋

اوووففف داشتممم نگرانت ميشدممم 😍😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نه همه دوستها ک اینطور نیستن یه دوستی دارم که از دوران مدرسه با هم دوستیم اصلا هیچوقت نشده حس کنیم ت ...

شايد هنوز تورو اونقدر خوشبخت نديده يا يه چيز تو اين مايه ها چون من خواستگارم پزشكه و واقعا خوشگله از وقتي فهميده اروم نداره حس وحشتناك بدي دارم وقتي نگام ميكنه 

قبلا تو اينستا اصلا پيام نميداد از وقتي گفتم از دوستاي اينستام هست همش تو اينستا پيام ميده و خيلي چيزاي ديگه حس ميكنم همش چك ميكنه من انلاينم يا نه 

🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
2728

کاش فقط حسادت بود.دوست چند ساله ام که فوق العاده با هم صمیمی بودیم  و تنها دوستم بود و توی روزهای سخت کنارش بودم ،پارسال جوری زمینم زد و حقمو خورد و رفت و دیگه پشت سرشو نگاه نکرد که تا ماه ها افسرده بودم و زار میزدم.الانم خوش و خرمه و دورادور میشنوم اوضاعش خوبه.نمی بخشمش.از هیچ ادمی اندازه اون متنفر نیستم ولی گاهی دلم بدجور براش تنگ میشه

بهترین دوست برای ادم خودشه من خیلی وقته دیگه یاد گرفتم نه درد دل کنم نه مشکلاتمو به کسی بگم نه اعتم ...

دقيقا همين ديشب خواهرم يه موضوعي كه اصلا به من ربط نداشت رو هي ميگفت چون مهديه اينكارو كرده اونم اونجوري كرده ولي مامانم محلش نداد من واقعا ناراحت شدم حس كردم بي انصافيه

🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
ن میدونی حسادت نه.ولی من بهترین دوستم بعد ازدواج دیگه خبری نمیگیره که مردم زندم😕

دقیقا مثل من

ما روز و شبمون با هم بود

همه مارو میشناختن که چقدر صمیمی هستیم همیشه باهم بودیم بعده ازدواجش شوهرش با من لج کرد چون با برادر شوهر دوستم دوست نشدم و یه سدی مشکل پیش اومد دوستمم مثل خیار منو فروخت و گذاشت کنار😖😖😖الانم هیچکس باور نمیکنه ما خبری از هم نداریم

2738
شايد هنوز تورو اونقدر خوشبخت نديده يا يه چيز تو اين مايه ها چون من خواستگارم پزشكه و واقعا خوشگله از ...

نه عزیزم خداروشکر هردومون دلمون صافه اصلا به خوشیهای هم حسادت نمیکنیم 

اتفاقا کنکور که میدادیم بیشتر برای همدیگه دعا میکردیم تا برای خودمون 

دوستای خوب هنوز هم هستن 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

دقیقا من یه دوست صمیمی داشتم چند سال انقد دوسش داشتم همش برای خوشبختیش مث خواهر دعا میکردم ولی فهمیدم حسادت میکنه گذاشتمش کنار تا قبل اینک بگم داره واسم خواستگار میاد خوب بود بعدش یه کارایی کرد حتی یه تبریک نگفت فهمیدم ب خاطر این شوهر کردن حسادت میکنه با اینک ناراحت شدم بهش زنگ یا اس ندادم اونم هیچ ازم نپرسید بهتر من ک دیگ گذاشتمش کنار دوست من مادر و شوهرمم دیگ هیچ دوستی ندارم خوشحالم ک ندارم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
🤣🤣🤣🤣🤣

😁😁❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤