2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه قبول ندارم😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نه همه دوستها ک اینطور نیستن یه دوستی دارم که از دوران مدرسه با هم دوستیم اصلا هیچوقت نشده حس کنیم توی رابطمون حسادت وجود داره خداروشکر 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

امروز ديگه مطمئن شدم كه حسادت ميكنه دوستم 

خودش خواستگار داره و پسره خوبيه الان دوستم باهاش يه سال دوسته اينجوري كه بهم گفته ميخوان ازدواج كنن دوستم خيلي سروزبون داره ولي من بيشتر درون گرا 

🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
فقط خانواده فقط مادر  حتي فكر ميكنم خواهر هم حس حسادت داره  اينو بارها ديدم

بله

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بهترین دوست برای ادم خودشه

من خیلی وقته دیگه یاد گرفتم نه درد دل کنم نه مشکلاتمو به کسی بگم نه اعتماد کنم

همیشه با خودم درد دل میکنم و حرف میزنم

حتی مادر و خواهر ادمم نمیتونن دوست ادم باشن چون خیلی جاها ناعادلانه قضاوتت میکنن

خدایا،مرا آن ده که آن به
2706