2733
2734
عنوان

نمیخوااااام ازدواج کنم دوسش ندااااارم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 42 پست
عزیزم من جواب مثبت دادم الانم نامزدمه نمیتونم دیگ جا بزنم

خودتم میگی نمیتونی جا بزنی

پس شرایطو جوری کن ک دوسداری

کاری کن ک از کنار هم بودن لذت ببرین

ادم بلاخره ک باید ازدواج کنه پس چ بهتر با کسی ک دوسش داره

مطمئنن زمان میخاد تا برات بودنش تو زندگیت هضم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب درست ولی همه ی نامزدی ها که نباید به ازدواج ختم شن ....به هر حال علاقه هم خیلی مهمه..والا من که به شخصه اصلا دوس ندارم که به کسی که علاقه ندارم ازدواج کنم ..

برای ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین😘

واقعا هم میشه .کل فامیل ازجمله بابام با دختره صحبت کردند گفت نچ .پشیمون شدم نمیخوام.حتی مشهد هم برای عروسی باهم‌رفتند ولی اتفاقی بی نشون نیفتادطلاق رفتند..الان رابطشون عالیه

2731

جاری من با همسرش دختر دایی پسر عمه هستن ، تعریف واسم کرد که چجور ازدواج کردن ، همسرش از بچگی عاشق و شیداش بوده همه فامیل دور و نزدیک هم میدونستن،از اول دبیرستان هم خواستگاریش میکنه و جاری من سمج همیشه میگه نه تا اونم تو ۲۰ سالگی بقول خودش اونروز هم که باز رفتن خواستگاری گفت میخواستم برم بهش بگم نه نمیدونم چرا اونروز به چشمم مثل فرشته ها اومده بعد کلی که باهام حرف زد و هرچی من میگفتم میگفته قبول یهو گفتم باشه ،ولی باز میگه که بعدش خیلی پشیمون شدم باز اصلا دوران نامزدی و عقد رو کوفت هردومون کردم جوری که خود همسرش گفته اگه نمیخوای پشیمونی باشه بهم بزنیم ،گفت ولی بهم نزدم ،دیگه ازدواج کردن حتی گفت بعد ازدواج تا یک سال اول شوهرش انگار میخواسته انتقام اذیت هامو ازم بگیره گفت اونم اذیت میکرده محلم نمیداده میرفته بیشتر مجردی بیرون ، ولی بعد دوباره هردوشون خوب شدن ،الان ماشاالله به زندگیشون عاللللییییه ماشاالله از هر لحاظ 

پخخخخخخخخخخ 👻👻👻
جاری من با همسرش دختر دایی پسر عمه هستن ، تعریف واسم کرد که چجور ازدواج کردن ، همسرش از بچگی عاشق و ...

چقدررررررر شبیه شرایط من بودن😨

کاش واسه منم ادامش همینقدر خوب بشه 

2738