2737
2734
عنوان

خانوما بیاین کمک

57 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها یه مشکلی دارم راهنماییم کنید من نمیدونم چرا زود جوش میارم و اصلا" نمیتونم با شوهرم با آرامش و یا با ناز حرف بزنم البته بعضی وقتا خوبم خداییش اما نه همیشه همیشه با داد و بیداد حرف میزنم شوهرم بیچاره مرد خوبیه بخدا با آرامش صحبت میکنه ولی من نمیتونم یعنی سر موضوعی که میشه صدامو میبرم بالا خودمم راضی نیستم دست خودم نیست بخدا چیکارکنم؟ نمیتونم لطیف باشم هرچی سعی میکنم دوباره همونم😞 یا من مشکل دارم یا مشکل از خانوادمه آخه خونه بابام که بودم داداشم و بابام باهم خشن رفتار میکردن منم همش حرص میخوردم نمیدونم چیکارکنم اگه کسی میدونه تورو خدا بگه دیگه از خودم خسته شدم خیلی دارم تلاش میکنم لطفا" راهنمایی کنید ممنون میشم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

منم اينطوريم عزيزم.بيچاره شوهرم .هميشه سعي داره خودشو تغيير بده تا من عصبي نشم يا دعوا نكنم.ديگه نميدونه چكار كنه

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
منم اينطوريم عزيزم.بيچاره شوهرم .هميشه سعي داره خودشو تغيير بده تا من عصبي نشم يا دعوا نكنم.ديگه نمي ...

منم همینطور خدا کنه خوب شیم😜

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید خودت بخوای.منم خیلی عصبی بودم مخصوصا بخاطر بارداری ناخواستم و اینکه شوهرم نذاشت سقط کنم بدتر شدم ولی خودم تصمیم گرفتم عوض بشم.خداروشکر روزبه روز بهتر میشم.کتاب از حال بد به حال خوب رو خوندم.پیش دکترم رفتم.

عاشق خودمم...بوس بوس

منم دقیقا این شکلیم بدبخت شوهرم..البته بدون منظور ولوم صدام اینجوریه...موقع حرف زدن صدام بلنده  .یبار با مادرشوهرم تلفنی صحبت میکردم یدفه گفت یواش یواش یواشتر حرف بزن بدجور بهم برخورد