2737
2734

کسی تاحالا شده پوستش قرمز بشه چشماش پف کنه بخاره؟خاهشا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه بهم😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دکتر حتما

اگر دکتر رفتی دارو داده مصرف کردی بهتر نشدی احتمالا اون ماده حساسیت زا رو یا داری میخوری یا در معرضش هستی که خوب نمیشی

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2738
برو دکتر حتما اگر دکتر رفتی دارو داده مصرف کردی بهتر نشدی احتمالا اون ماده حساسیت زا رو یا داری میخ ...

خودم میگم شاید از گلابه ولی دیروز اصلا نزده بودم نمیدونم از چیه اگه میدونستم چرا اینجوری میشم راحت میشدم الان فرمولشو نمیتونم کشف کنم

عزیزم شما حساسیت دارین.

اگر خودتون متوجه شدین که حساسیت از چی هست که خدا رو شکر اگر هم نشدین باید تخصصی پیگیر مشگل تون باشید.

شاید فصلی باشه.

و شاید هم مربوط به یه ماده غذایی جدید باشه که استفاده کردی.

معمولا بعضی افراد به ادویه کاری و یا فلفل قرمز و سیاه و یا فلفل دلمه ای حساسیت دارن.

زن عمو من به فلفل دلمه ای حساسیت شدید داره.

مصرف ادویه ات رو به حداقل برسون.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
عزیزم شما حساسیت دارین. اگر خودتون متوجه شدین که حساسیت از چی هست که خدا رو شکر اگر هم نشدین باید ت ...

نمیتونم بفهمم از چیه اخه چیز جدید نمیخورم چطوری تخصصی اقدام کنم؟

خودم میگم شاید از گلابه ولی دیروز اصلا نزده بودم نمیدونم از چیه اگه میدونستم چرا اینجوری میشم راحت م ...

چشمات هم درگیر شده؟اگه چشمته که حتما یک چیزی زدی اونطوری شده.هر چیزی از به قول خودت گلاب یا مواد شوینده و آرایشی که این مدت استفاده کردی بذار کنار.

مواد غذایی حساسیت زا مثل کاکائو و شکلات گوجه فرنگی بادمجان و ادویه  نخور.

اگر اون ماده حساسیت زا رو پیدا نکنی و همچنان مصرفش کنی، هر قدرم انتی هیستامین بخوری خوب نمیشی.یه آنتی هیستامین قوی هست اسم تجاریش تلفست هست.اون خیلی زود جواب میده اما ممکنه عوارض داشته باشه برای شما پس سرخود نخورش. با پزشکت مشورت کن اگر مناسب میدونه تلفست بده بخوری

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706