2737
2734
عنوان

ناراحتی و عذاب وجدان شدید

167 بازدید | 13 پست

سلام همراهان گرامی نی نی سایتی

من شاغل بودم تا قبل بچه دار شدن .بعد زایمان دیگه سرکار نرفتم تا اینکه دوباره بهم پیشنهاد شده برم منتها نیمه وقت تا ساعت 1و نیم درامدشم بدک نیست و مرتبط با تحصیلاتمه

پسرم حدود سه سالشه و باید روزی 5 ساعت از 7 صبح بره مهد 

خیلی خیلی عذاب وجدان دارم و ناراحتم که باید مهد بزارمش همش فکرای ناجور میاد به سرم که نکنه بیفته زخمی شه نکنه بزننش نکنه دسشویی نتونه بره نکنه گرسنه بمونه یا اصلا اونجا آلوده باشه محیطش 

دارم قید رفتن به سرکارو میزنم با این افکار انگار قلبمو دارن از جاش درمیارن توروخدا راهنماییم کنید دوستان😢😢😢

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

عزیزم این چه حرفیه دخترمنم دو سالشه میزارمش هیچ اتفاقی نمیوفته یه مهد مطمعن پیدا کن 

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه جای تو بودم و به درآمدش نیاز نداشتم بچمو مهد نمیزاشتم....چون یه مدت مربی بودم بهترین مهدا رو هم دیدم دور از چشم پدر مادرا چه جوری مثل پادگان رفتار میکنن.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
2731
عزیزم این چه حرفیه دخترمنم دو سالشه میزارمش هیچ اتفاقی نمیوفته یه مهد مطمعن پیدا کن 

والا مهد های محل ما همه مثل همن اون لوکساش ماهی 500 الی 700 هزینه داره که من نمیتونم بدم اینجایی که میخوام ببرمش یه حالت خلوت خونگی داره 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
سنش که برای مهد مناسبه اگر الان خونه دار هم بودی بایدروزی چند ساعت می بردیش که با بچه های دیگه بازی ...

آخه اینکه باید 7 صبح بره داره دیوانم میکنه نه دوربین دارا گرونن نمیتونم 

خب اگه مطمعنه اشکال چب داره بزارش

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
من اگه جای تو بودم و به درآمدش نیاز نداشتم بچمو مهد نمیزاشتم....چون یه مدت مربی بودم بهترین مهدا رو ...

وااای نه بخدا نمیتونم بزارمش پس .به درامدش نیاز ندارم ولی چون خیلی درس خوندم حیفم میاد بشینم خونه 

2738

اگه به پولش نیاز مبرم نداری نرو . بیکاری انقدر استرسو به جون بخری . بمون بالا سر بچت هم خودت آرامش داری هم اون

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
اگه به پولش نیاز مبرم نداری نرو . بیکاری انقدر استرسو به جون بخری . بمون بالا سر بچت هم خودت آرامش د ...

ندارم نیاز مالی یعنی به همون حقوق کارمندی شوهرم قانعم 

وااای نه بخدا نمیتونم بزارمش پس .به درامدش نیاز ندارم ولی چون خیلی درس خوندم حیفم میاد بشینم خونه&nb ...

حیف آرامش خودته و بچت 

تحصیلات ان شا الله کمکت کرده که انسان هوشیارتر و فهمیده تری باشی همین بسه

منم رتبه زیر ۱۰ ارشد بودم اما قید ادامه تحصیل و کار رو زدم

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

خب جایی که این همه بچه تووی هم میلولن مطمئنا محیطش مثل خونه نمیشه که بچه اون ارامشو داشته باشه.متنفرم از مهد.فکر میکنم خیلی الوده و کثیف

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
وااای نه بخدا نمیتونم بزارمش پس .به درامدش نیاز ندارم ولی چون خیلی درس خوندم حیفم میاد بشینم خونه&nb ...

یه کم دیگه صبر کن گلم بزار پسرت که رفت مدرسه اونوقت برو سرکار....به این فکر کن که درس خوندی که بتونی بچه های سالم و موفق تربیت کنی....بخدا خیلی مهدا روحیه بچه هارو داغون میکنن...من تو یه مهد لاکچری به چشم خودم دیدم وقت ناهار مربی به زور قاشق غذارو میکرد تو حلق بچه که بتونه تیک بزنه که بچه ناهارشو خورده....اصن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی....

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
یه کم دیگه صبر کن گلم بزار پسرت که رفت مدرسه اونوقت برو سرکار....به این فکر کن که درس خوندی که بتونی ...

واااااااای نه نمیتونم تحمل کنم من پسرمو تو پرقو بزرگ کردم واقعا نمیشه برم پس 😭😭😭😭