2733
2734

دخترم سه سالشه.. وقتی بیداره دستشوییش رو میگه از صبح تا حالا 3 بار رفته یعنی 1ساعت و نیم یک بار گاهی هم دو ساعت یکبار. حجم ادرارش هم زیاده و خوبه. ولی شب ها هفته ای سه بار شب ادراری داره با اینکه آخر شب بردمش دستشویی . مثلا دیشب 12:30 خوابید ولی 4 صبح تو رختخواب جیش کرد. دوهفته هم پیش میاد اصلا جیش نمیکنه. گاهی تو خواب ظهر هم جیش داره.

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

عفونت ادراری و مشکلات ادراری نداره. اصلا استرس نداره . هیچ مشکلی توش وجود نداره. من و باباش هم تکرر ادرار داریم. خوندم مال مثانه پیش فعاله . شما نمیدونید مشکل دخترم چی میتونه باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب ادراری هم میگن تا 5 سالگی معنا نداره. گاهی بچه ها دیرتر کنترل این قضیه رو به دست میگیرن. ولی دخترم هفته پیش اصلا جیش نکرد. این هفته دو بار تا الان

2728

شبا آب کم بهش بده. یه مدت یه چیزی ببند کمرش دختر خالم اینجوری بود باد پنکه یا کولر یا حتی باد ساده باعث شب ادراریش میشد.ولی آزمایش کامل عفونت بده حتما

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2738
سلام شما تکرر ادرار دخترتون خوب شد؟؟

عزیزم خوب شد و خیلی کمتر شد. فقط و فقط بهش کاری نداشتم شبا هم عوضش میکردم با بوسه و مهربونی از خواب بلندش میکردم عوض میکردم. بهش میگفتم مامان اصلا اشکال نداره زودی خوب میشی. بیچاره ها دست خودشون نیست که یه کم دیرتر از بچه های دیگه دستشون میاد . 

من پسرم بردم دکتر قرص تولترودین ویکباردیگه اکسی بوتنین داده میگه مثانه اش بیش فعاله، توروز هم گاهی هریک ساعت میره دستشویی... با قطع قرص دوباره اوضاعش بر میگرده مثل اول.نمیدونم چکارکنم

عاشقتم خدا
 من پسرم بردم دکتر قرص تولترودین ویکباردیگه اکسی بوتنین داده میگه مثانه اش بیش فعاله، توروز ه ...

ببخشید میشه بگی دکتر چطوری فهمید نوار مثانه گرفتن یانه؟ الان هنوز دارو میدین به بچه تون یانه؟ خوب شده؟ 

من پسرم بردم دکتر قرص تولترودین ویکباردیگه اکسی بوتنین داده میگه مثانه اش بیش فعاله، توروز ه ...

دخترم 5سالشه این مشکل تابستون براش پیش اومد بردیم آزمایش و سونو خوب بود بعد کم کم مشکلش حل شد الان دوباره همونجوری شده نمیدونم چیکار کنم متخصص ها هم که اکثرا تعطیل. درد و سوزش و اینا نداره. میتونه خودشو نگه داره اذیت نمیشه

2706