2726
عنوان

تو رو خدا بیاین لطفا...

134 بازدید | 20 پست

سلام بیاین تو این شب و روزای مهم زندگیمون برای هم دعاکنین و صلوات بفرستیم خواهش میکنم منم از یاد نبرین بیاین همه باهم التماس خدامون رو کنیم بحق این شبا حاجتمون رو بده برای دامن منم سبز بشه بچه ها بیاین این شبا رو از دست ندیم....خیلی دلم بچه میخاد دعام کنین....

یادت بخیر عشقه من

ان شاءالله به حاجت دلت برسی عزیزم 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی بزودی زود دامنتون سبز شه  ودلتون شاد الهی آمین

لطفا لطفا لطفا برای نی نی دار شدن ی خانم دعا کنین خیلی سال منتظره

عوض دعای خیرتون رو هزاران برابر ببینین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

خدایا به بنده های خوبت قسم حاجت همه رو بده حاجت منم بده خدا امیدم به توعه جز خودت هیچ کسی ندارم کمکم کن امیدمو نا امید نکن دست خالی از در رحمتت بیرونم نکن خدا دلمو شاد کن دل همه رو شاد کن

یادت بخیر عشقه من
2706