2726

سلام دوستای گلم تجربه های خوب سایرین رو بیاین اینجا بگیم

مثل شل کردن عضلات تا قبل از کامل شدن دهانه رحم و تکنیک تنفس.

کسی نیاد اینجا ضدحال بزنه و ناامیدی تزریق کنه و بگه سزارین خوبه.

سزارین زایمان نیست. سزارین یک راه نجات از طریق جراحی برای حفظ مادر و جنین هست. سازمان FIgo در کل جهان داره تلاش میکنه میزان زایمان سزارین رو در دنیا به پنج درصد برسونه.

و خانم های ایرانی همچنان در حال ترسوندن و انرژی منفی دادن به همدیگه هستن. طوری که درد کاذبشون رو افزایش میده و آرامششون رو‌ میگیره.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبيعي زايمان كردم 😊 البته زايمان بدون درد

گلم از اپیدورال راضی بودی؟ توصیه میکنی؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2728
سلام من بارداری دوممه اول طبیعی بودم.اینم ب امیدخداطبیعی میارم

ان شا الله عزیز دلم تجربه های مفیدت رو برای بهتر گذروندن دردها و زور زدن بگو

گلم از اپیدورال راضی بودی؟ توصیه میکنی؟

بله عزيزم خيلي راضي بودم البته من تو ايران زايمان نكردم نميدونم اونجا چطور استفاده ميشه ولي چيزي كه من استفاده كردم عالي بود

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor❤️Sen benim aşkım,herşeyimsin...💑❤️💑
من میترسم 😢😢 خداکنه زایمانم راحت باشه

حتما راحته گلم. توکل کن به خدا و بدنت رو از الان با ورزش آماده کن

من دوتا زایمان طبیعی داشتم 

سر اولی آمادگی نداشتم 

ولی سر دومی کاملا آماده بودم 

پیاده روی میکردم مرتب 

اصلا سر زایمان جیغ و داد نکن فقط نفس عمیق تا جایی که میتونی هم قدم بزن حتی موقع دردت 

من هشت سانت باز شده بودم بازم نشستم فقط راه میرفتم میخوابیدم دردام بیش‌تر بود 

موقعی که دردات شروع میسه با هر درد بگو شوهرت یا مادرت پایین کمرتو محکم ماساژ بده دردت کم میشه 

هیچ ترسی نداره زایمان طبیعی 

بعدم هروقت دکتر بهت میگه زور بزن زور بزن بیش‌تر نه 

بعضی وقتا خود بچه زور میزنه به پایین اونوقت لازم نیس توهم زور بزنی و خودتو خسته کنی 

خرما با خودت ببر 

همش بخور چنان نیرویی بهت میده که نگو 

من با خودم خرما برده بودم برا زایمان دومم 

با اینکه بچم چهار کیلو و صد بود و روند زایمانم کند بود ولی بازم خوب زایمان کردم و بخیه نخوردم 

من کلا زایمانام خیلی طول میکشن و سختن

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بله عزيزم خيلي راضي بودم البته من تو ايران زايمان نكردم نميدونم اونجا چطور استفاده ميشه ولي چيزي كه ...

پنج سانت بهت تزریق کردن گلم؟

اگه ميخواييد زايمان طبيعيتون راحت باشه از اول بارداري تا آخرش هر روز حداقل يك ساعت پياده روي داشته باشيد

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor❤️Sen benim aşkım,herşeyimsin...💑❤️💑

منم بااینکه خیلییی میترسم 

و استراحت مطلقم نمیتونم کلاساشم شرکت کنم 

تازه سرکلاژم شدم 

ولی باز دارم از نظر روحی خودمو اماده میکنم واسه طبیعی البته یه ماهه ک افتاده تو ذهنم 

ب این معتقدم ک خدا کمک میکنه و حتما میتونیم انشاالله انجامش بدیم ک بهمون این قدرتو داده 

حتما راحته گلم. توکل کن به خدا و بدنت رو از الان با ورزش آماده کن

مرسی ایشالا همه زایمان راحت داشته باشن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706