2737
2734
عنوان

كمك ....پسرم پنجسالشه هنوز شبا پوشكش ميكنم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 42 پست

بعضی بچه ها مثانه  شون کوچیک برای همین زود ب زود ادرار می کنن اما با بیشتر شدن سنشون این مشکل رفع‌میشه.البته شاید شاید  این مشکل بچه شما هم باشه.ولگ اینجوری باشه جای نکرانی نیس.اما حتما ببرش دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای توخونواده شوهرم ارثی شب اداری دارن اونم تا ۱۲سال 😐چ دختر چ پسر  خدابمن رحم کنه فعلا ک پسر ...

منم دوستم دخترم ۱۴ ماهشه الانم باردارم غصه ام گرفته 😢😢😢😢

💕❤تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز💕 ❤
2731
ولی خیلی هنوز کو چولوعه باز پسر من حدود دوسالو نیم میشه تا اسفند ک بدنیا بیاد اما باز خواست خدا بوده ...

اره خیلی منم تو شهر غریب  فقط خدارو دارم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
منم دوستم دخترم ۱۴ ماهشه الانم باردارم غصه ام گرفته 😢😢😢😢

😣خدا خودش کمکون کنه عزیزم بچه هامون همسنن 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
😣خدا خودش کمکون کنه عزیزم بچه هامون همسنن 

اره واقعا سخته بزرگ کردن دوتا بچه کوچولو باهم من همش دلم برای دختر بزرگم میسوزه 😢😢😢😢 

2738
اره واقعا سخته بزرگ کردن دوتا بچه کوچولو باهم من همش دلم برای دختر بزرگم میسوزه 😢😢😢😢 

منم دلم برای پسرم‌میسوزه 

گناه داره طفلک اوایلش ادم‌عصبی میشه بعد زایمان و گریه های و دادبیداد بچه کوچیک اینم طفلک کوچیکه هنوز اونقد حالیش نیس

دعواش نميكنم ولي كلا خيلي بچه حساسيه هميشه بدخلقي ميكنه ازوقتي هم دومي اومده بااينكه خيلي مراعاتشو م ...

بیشتر شب ادراری ها منشا روانی دارن مربوط ب روحیه بچه میشن, بنظرم ی روانشناس کودک ببر ضرر نداره هم واسه شب اداری هم اینکه تو موقعیت بچه جدیده

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
منم دلم برای پسرم‌میسوزه  گناه داره طفلک اوایلش ادم‌عصبی میشه بعد زایمان و گریه های و دادبیداد ...

اخ اره خیلی سخته منم همش میترسم دختر بزرگم بهش بی محبتی بشه محبتمون کمتر بشه آسیب ببینه خیلی حس بدیه ☹️😞😞😞😞

قبول دارم منشا روانی بعضی اختلالات نظیر شب ادراری و نظیر اینها 

اما سعی کنید بچتون رو از بچگی به داروهای روانی عادت ندید ، ممکنه قرص های استرس و روانی کمک کنند اما تا زمانی که داروهارو مصرف کنه رشدش تحت تاثیر همون دارو خواهد بود، بهتره تشویق کنید به بیدار شدن و قبل از خواب دسشویی رفتن و یا حداقل تا دو ساعت قبل خواب مایعات زیاد ندادن و کلی راه دیگه ، تحرک کافی هم داشته باشند و یکم هم سعی کنند دسشویشونو نگه دارند تا کنترل ادرار دست خودشون بیاد و مثانه شکل بگیره ، بچه تو سن خودش باید هر چیزی که دوست داره به اندازه بخوره ، حالا مایعات که جای بیشتری داره ، باهم دوست باشید  و دعوا و ترسوندن نباشه اون طفلی هم دست خودش نیست ، چیزیو حس نمیکنه