2733
2734
عنوان

لطفن بگید معنیش چیه😕

106 بازدید | 5 پست

یه خواب عجیب دیدم دیشب. دیدم تو خواب بهم گفتن برو فلان ادرس پلاک پنجاه تا مشکلت حل شه . بعد من میرم سراغ اون ادرس یه محله قدیمی و یه ذره خوفناک از این کوچه های تو در تو. به هزار مکافات پیدا کردم پلاک پنجاهو یه جای عجیبی بود نگه کردم دیدم پلک بعدی مثلن از صد و هفتاد و اینا شروع میشه 😰خلاصه در زدیم رفتو تو یکی ام که یادم نیس کی بود باهام اومد. یه مردی نشسته بود یه کتابی گذاشت جلومون یادم نیس چیا گفت فقط یادمه کارش رمالی و جادو و دعا و اینا بود و کتابم شکل و عکسای عجیب غریب داشت. منم حس بهدی پیدا کرده بودم به همراهم گفتم ابن بابا رماله معلوم نیس کارش چیه بدبختمون نکنه و اینا. بعدم که ساعت لعنتی به صدا در اومد ادامه شو ندیدم . من اصن بهیچ عنوان نه تو خط دعا نویسی و این حرفام نه اعتقاد دارم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

چقدررر خوابتون عجيب بوده😳😳😳 من كتاب ابن سيرين رو از برم اما خواب شما پيچيده ست

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728