2726
عنوان

درد دل

425 بازدید | 50 پست

من با پدر و مادرم زندگی میکردم . خونه پدری را برادرم به باد فنا داد و الان 15 سال بود مستاجر بودیم تا تونستم خونه بخرم و داشتیم تازه تو خونه خودمون زندگی میکردیم . پدر و مادر طیعا تو این سن کلی رسیدگی میخوان که من دریغ نکردم ولی متاسفانه برادرم برای اجرای یه نقشه دیگه اونا رو به بهانه تعطیلات نوروزی برد خونه اش و دیگه نذاشت بیان . حتی خونه اش را هم عوض کرده و کسی هم ادرسی ازشون نداره . از من میخواد خونه رو بنام پدر و مادرم بزنم تا اونا رو برگردونه . پدرو مادرم هم ظاهرا هیچ اختیاری از خودشون ندارن و توجیه شدن که خونه من باید بنام اونا زده بشه . البتهسن و سالشون بالاست و شاید متوجه نیستن برادرم میخواد باز هم این سقف را ازشون بگیره . 6 ماهه تنها شدم و فقط اشک میریزم .

عزیزم این موضوعی نیست ک بخوای ب تنهایی باهاش کنار بیای حتما به بزرگ فامیلی .. پلیسی چیزی بگو و اصلا در مقابل خواستش کوتاه نیا 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این موضوعی نیست ک بخوای ب تنهایی باهاش کنار بیای حتما به بزرگ فامیلی .. پلیسی چیزی بگو و اصلا ...

بزرگترها و فامیلها همه شون از برادرم یه ضربه ای خوردن یا شنیدن بنابراین اصلا پیشقدم نمیشن . پلیس هم میگه برادرت وظیفه شه نگهشون داره تو به زندگی خودت برس

2728
بزرگترها و فامیلها همه شون از برادرم یه ضربه ای خوردن یا شنیدن بنابراین اصلا پیشقدم نمیشن . پلیس هم ...

خب راست میگه اون نمیاد ب پدر و مادرش اسیب بزنه ک ..الان دست گذاشته رو نقطه ضعف شما ..پس توام اصلا بهش بها نده

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
پلبس میگه برادرت جرمی مرتکب نشده بذار پدر و مادرت را برای همیشه نگه داره . ولی من دلم براشون تنگ شده ...

برو بهشون سر بزن...زنگ بزن...اونا واقعا پدر مادرت دخترشونو.ول کردن؟یعنی چی اختیار ندارن..من ذره ای این حرفو قبول ندارم...نمی خوان که انجام نمی دن...با برادرت همدست شدن...من مادرم فوت شده..اینهمه خانواده ها پدرو مادرشون فوت شده فکر کن رفتن پیش خدا و.پدرو مادر نداری...واقعا که متاسفم برای شانست که چنین برادر و پدرو مادری داری...مال منم بهتر از تو نیستن..ولشون کردم...بهترین زندگی رو برای خودم ساختم..و دنبال چیزیم که لیاقتشو دارم..خانواده ای که ادمو بکشن پایین همون بهتر نباشن...تو.عمل نشون بده نه تو حرف...خودت برای خودت موندی دلت ب حال خودت خیلی بسوزه...بی خانمانی بدترین درده تو چند تا درد بزرگ انگشت شمار

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
فكر مى كنم كه بتونى به پليس شكايت كنى كه برادرت نميذاره پدر و مادرت رو ببينى ادرسش رو عوض كرده ...

باید ببینین واکنش پلیسها را در این مورد . اول پوزخند بعدش برو خانوم زندگیتو بکن هر وقت برادرت از پس نگهداریشون برنیومد میاردشون.

هیشکی حال منو نمیفهمه تو مراجع قانونی

برو بهشون سر بزن...زنگ بزن...اونا واقعا پدر مادرت دخترشونو.ول کردن؟یعنی چی اختیار ندارن..من ذره ای ا ...

آدرس ندارم عزیزم . حتی خواهرم هم نتونسته پبداشون کنه. 6 ماهه هر راهی رو بگین رفتم

باید ببینین واکنش پلیسها را در این مورد . اول پوزخند بعدش برو خانوم زندگیتو بکن هر وقت برادرت از پس ...

حدس ميزدم..

امان از اين همه ظلم و بى قانونى..

متاسفانه راه حلى به ذهنم نمى رسه

ولى اميدوارم هرچه سريعتر مشكلت حل بشه و حالت بهتر

🙏🏻✨

آدرس ندارم عزیزم . حتی خواهرم هم نتونسته پبداشون کنه. 6 ماهه هر راهی رو بگین رفتم

اونا جاتو بلدن نمیان سر بزنن...تو هم نگرد...اومدن هم تحویل نگیر 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
برو بهشون سر بزن...زنگ بزن...اونا واقعا پدر مادرت دخترشونو.ول کردن؟یعنی چی اختیار ندارن..من ذره ای ا ...

تو چند وقت بعد تونستی دوباره به زندگی برگردی؟ میشه از تجربیاتت بهم بگی ؟ بخدا درودیوار این خونه و لباسها و وسایل مامان و بابام و جای خالیشون دارن منو ویران میکنن

2706