2726
ادم لازم نیس کاراییی کنه تا دلبری کنه همین که خودش باشه فیلم بازی نکنه زیر ابی نره صاف و یکرنگ باشه ...

نه برا همسر فقط اینا کافی نیس 😉😉😅😅😅

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه برا همسر فقط اینا کافی نیس 😉😉😅😅😅

عه💁 البته من از اون شیطونیام بلدما 🙈 لباسای خوشگل بپوشم و نینای نینای کنم 💃💃💃 براش ویولون بزتمو بخونم 😍 البته ویولون بلد نیستم فعلا با دبه واسش بندری میزنم 🙈 بعد باهاش گیمبازی میکنم و بهش اصن گیر نمیدمو پایه ام باهاش برم مسافرت و تفریح 😍😍 غر نمیزنم و...

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
2728
عه💁 البته من از اون شیطونیام بلدما 🙈 لباسای خوشگل بپوشم و نینای نینای کنم 💃💃💃 براش ویولون بزتمو ...

چرا من مرد نشدم تو زنم شی 😅😅😅😅😅

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
چرا من مرد نشدم تو زنم شی 😅😅😅😅😅

😂😂😂 خدا فرشته هاشو دسته هرکسی نمیسپره     آی عم از اون فرشته ها 💃💃💃 ( عزیزه دلی 😘)

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

تا نریختن سرم ک آقایون چ میخوان تو این سایت و برو دنبال کار و زندگی و بیچاره زنت و....  ی چ بگم و برم،

تنها تاپیکی ک دیدم تو این مورد ب درد میخورد این بود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1420005/سیاست-زنانه-ناز-کردن

لطف کنید از صفحه اول شروع کنید ن آخر.

مهم ترین نکته آراسته بودن و شیک پوشیه ... اینکه همیشه خوش تیپ باشی و به خودت برسی و همیشه مرتب باشی و تا اونجا که در توانت هست از لباس های متنوع استفاده کنی...

گاهی براش غذا درست کنی و قشنگ هم سفره آرایی کنی ... البته نه همیشه...

براش میوه پوست بکنی... مثلا من همیشه برای نامزدم میوه پوست میکنم وحتی یکبار خیار رو که براش خورد کردم به شکل قلب درستش کردم بهش میدادم.

پیام های یکهویی و با یه متن متفاوت خیلی عالیه.... مثلا اینکه قوربون چشای عشقم بشم که الان داره پیام منو میخونه.... یا مثلا قوربون دستاش بشم که الان میخاد بهم پیام عاشقانه بده... و ازین کارها...

همیشه لبخند داشته باشی و روی خوش داشته باشی و آروم صحبت بکنی...

وقتی حالت خوبه ازین رفتارها بکنی و وقتایی هم که حالت خوب نبود فقط کافیه که بیان کنی که خوب نیستی و ازش بخای که کنارت باشه و حالتو خوب کنه

وقتی همیشه خوب باشی و وقتایی که خوب نباشی بخای ساکت و آروم باشی این خوب نبودنت به چشم میاد و تلاش میکنه که حالتو خوب کنه تا دوباره بهش رسیدگی کنی