2726
کم خونم اصلا نیستین ولی یکی گفته کم خونی.من ندیدم کم خون باشی

واقعا پس اون ام سی اچ چرا کمی پایینه از چیه؟من البته خیلی اشتها ندارم تو این دوماه واستفراغ میکنم..تو اینترنت خوندم که اگه فقط ام سی اچ پایین باشه یعنی کمبود تغذیه..ممکنه از اون باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کشت ادرارم چرا منفیه..یعنی خوبه؟باید منفی باشه؟

بله منفی بودن خوبه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
واقعا پس اون ام سی اچ چرا کمی پایینه از چیه؟من البته خیلی اشتها ندارم تو این دوماه واستفراغ میکنم..ت ...

احتمالا

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2728

سلام خانوما خوب هستین من این ماه اقدام داشتم الان موعدم رسیده کمر درد شدیدی دارم درحدی که از درد نمیتونم بخوابم حتی نمیتونم درست پاشم و بشینم سیاتیک پای چپم هم خیلی درده ولی پری نشدم و اولین باره همچین دردی میات سراغم خیلی درد شدیدیه الان با کمربند بستم کمرمو این درد ممکنه علایم بارداری باشه؟ کیا تو نشانه های بارداریشون همچین دردیو تجربه کردن؟ توروخدا جوابمو بدین  

😍همین ماه به امید خدا باردار میشم مطمئنم😍
ممنونم عزیزم..این کمبود ویتامین دی وعفونتم ومیشه اونموقع که میرم سونو رو نشون بدم آزمایشو هم ببرم.بع ...

بخاطر عفونت ادراریت زود ببر نشون دکار بده البته خیلی کمه ولی چون بارداری باید زود درمان شه.ویتامین دی هم تا چهارماهت تموم نشده

نمیتونی دارو بخوری.آب زیاد بخور مخصوصا لیمو طبیعی تا عفونتت برطرف شه

سلام خانوما خوب هستین من این ماه اقدام داشتم الان موعدم رسیده کمر درد شدیدی دارم درحدی که از درد نمی ...

احتمالش هست که علایم بارداری باشه..یا شایدم بدنت داره آماده میشه.یه تست بزن

بخاطر عفونت ادراریت زود ببر نشون دکار بده البته خیلی کمه ولی چون بارداری باید زود درمان شه.ویتامین د ...

باشه حتما میبرم..خیلی ممنونم که بهم جواب دادین..آره لیمو میخورم.آبم سعی میکنم که زیاد بخورم