2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم فایده ای نداره زردی چند علت داره یکیش از گرماست که میشه تا حدی جلوشو گرفت ولی علتای دیگه نه من ماه آخر خودمو با کاسنی خفه کردم ولی بچم زردی بالا گرفت من و شوهرم او مثبت پسرم او مثبت. 

اگه خواسی خاطره زایمان و بعدش تو امضام هست بخون

موقع زایمان بهم گفتن باید گل گاوزبون و زعفرون و گلاب بخوری.من ترس از زردی هیچی نخوردم.قبل زایمانم گرمی زیاد نخور.بعد ک دنیا اومد خودت مرتب خنکی و کاسنی بخور.عناب و ترنجیبین ب بچه ی خورده بده.با کاستی هم تا ی هفته بشورش

پسر منم زردي نگرفت يعني خيلي خيلي كم بود من ماه آخر بارداريم خيلييي آب انار ميخوردم و بعد ازبدنيا اومدن پسرم بازم خوردم 

بعد از هر بار آب انار خوردن شير كه بهش ميدادم زرديش خيلي كمتر ميشد 

2714

عزیزم من یکی از فامیلای شوهرم باردار بود،اصصصلا گرمی نخورد بچش جوری زردی گرفت که یک هفته بیمارستان بود الانم سه ماهشه هنوز زرده زرده

یادمه وقتی باردار بود با هم که صحبت میکردیم گفتم بهش فلان چیز و فلان چیز رو بخور خیلی مقویه گفت واااای اینا گرمه اگر بخورم بچم زردی میگیره مثل بچه ی تو،منم دیگه هیچی بهش نگفتم،فقط خیارو لیمو شیرین و کاسنی و اینجور چیزا میخورد توی کل بارداریش کوچکترین تاثیری هم نداشت

من فقط گرمی میخوردم جون هوسم چیزای گرم بود مثل خربزه عسل و کلی چیز گرم دیگه بچم زردیش خیلی کم بود اما زردی رو داشت،

زردی برمیگرده به کبد نوزاد 

اگر ضعیف باشه خب زردی میگیره ربطی به سردی و گرمی نداره کارکرد کبده 

فقط تا میتونی بهش شیر بده تا کم کم کبدش فعال شه 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .

بعد از زایمان بچه رو خنک نگه دار ..تا چند روز علاوه بر شیر خودت شیرخشک بده تا جون بگیره و زردی نگیره..چون شیرمادر اولش کم هست و بچه ضعیف میشه بخاطر همین بیلی روبین خونش بالا میره و زردی میگیره

خدای مهربونم دوستت دارم