2737
2734
عنوان

امشب تا تونستم کفر گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 12222 بازدید | 406 پست
از تصور اینکه با جادوگر و برادرم بخوام زندگی کنم مو به تنم سیخ میشه خدا نیاره اون روز رو. خدا به دوس ...

انشالله که خدا هیچ وقت نیاره براتون اون روز رو ،حرف من اینکه شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون برد ،تو این جور موقعیت ها ادم وقتی کسایی رو میبینه که شرایطشون بدتر از خود ادمه شکر خدا رو میکنه ،شما هم برا دختر خالت ارزوی خوشبختی کن چون مسلما اون بنده خدا تقصیری نداره 

درک میکنم شرایط سختیه خواهر شوهر منم 38 سالشه و دختر بسیار خوبیه خواستگار زیاد داشت ولی خیلی ناز میکرد و ایراد های بنی اسرائیلی میگرفت و بلند پرواز بود و هست.

سعی کنین بیشتر تو اجتماع باشین و فعالیت داشته باشین اینجوری بهتر دیده میشین و بقیه هم به شایسته بودن شما پی میبرن.

امشب برای همه مجرد ها دعا کنیم همسری مناسب سرراهشون قرار بگیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین الان یادم افتاد من بیست سالم بود اینجا دخترا برای باز شدن بختشون دعای شرف شمس رو میخواستن بنویسن ۱۹ فروردین بود

منم هوس کردم و شوهر خواستمو طبق اون دعا نوشتم یه ماه نکشیده شوهر کردم😃😃

۱۹فروردین سال بعد انجامش بده شاید شد

یا حتما برو پیش دعانویسی ..دعای شوهر رفتن بنویسه

2728
یعنی منم یچند سال بگذره پشیمون میشم؟؟ اخه منم الان دو سالی هست کسی راه نمیدم حتی خونمون بیاد قید ازد ...

۲۵ سالته و نمیزاری خواستگار بیاد؟

اونوخ کی میخوای بیاد؟

هر چی سن بالاتر بره موقعیت ها پایینتر میادا

عزیزم من شاغلم باشگاه میرم کلاس رقص میرم کلاس متفرقه میرم به خودمم میرسم فقط به چشم نمیام? ننشستم تو ...

الان ازدواج کم شده ربطیم به شما نداره.ولی اونی که قسمته میاد 

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند

چرا بعد از اون دوس پسر مشکل دارت دیکه سمت کسی نرفتی؟ یا کسی سمتت اومد خودت قبول نکردی؟ و چرا؟؟

یا روابط اجتماعیت با آقایون مشکل داره 

یا اعتماد به نفست خیلی بالاست و هرکس جرات نمیکنه سمتت بیاد.

یا همونطور که گفتی محیط کارت مشکل داره همه فکر میکنن شما هم مشکل داری.

بهر حال قضاوت مردم به چشمشونه عزیزم.

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
2738
چرا بعد از اون دوس پسر مشکل دارت دیکه سمت کسی نرفتی؟ یا کسی سمتت اومد خودت قبول نکردی؟ و چرا؟؟ یا ر ...

خودم سمت کسی نرفتم. کلا روابط اجتماعیم ضعیفه

خدا دنیا تقدیر یا سرنوشت چیزی رو که لازم داری در بهترین فرصت در اختیارت میزاره
چرا بعد از اون دوس پسر مشکل دارت دیکه سمت کسی نرفتی؟ یا کسی سمتت اومد خودت قبول نکردی؟ و چرا؟؟ یا ر ...

یه چیز دیگه هم هست کلا دوستی با جنس مخالف رو دوست ندارم اتفاقاتی که توی دوستی میفته رو دوست ندارم. وابستگی دل بریدن از رابطه ایی به رابطه دیگه رفتن 

خدا دنیا تقدیر یا سرنوشت چیزی رو که لازم داری در بهترین فرصت در اختیارت میزاره
یه چیز دیگه هم هست کلا دوستی با جنس مخالف رو دوست ندارم اتفاقاتی که توی دوستی میفته رو دوست ندارم. و ...

خوب عزیزم  هم روابط اجتماعیت ضعیفه و هم دوستی با جنس مخالف رو کاملا منفی میبینی.

همین دو تا دلیل دلالت بر تنها بودن الانت میکنه.

مثل این میمونه دستت قط شده باشه و تمام دعاهایی روی زمین رو بخونی و انتظار داشته باشی صبح فردا یه دست جدید داشته باشی... وقتی دست نیست انتظار داری دعات مستجاب شه؟؟ کفر هم میگی؟ 

نمیشه عزیزم. مشکل از خودته. روابط عمومیت رو بیشتر کن.  تو کلاس های فن بیان و افزایش اعتماد به نفس شرکت کن. تو کلاس های مختلف شرکت کن و دوست های زیاد پیدا کن. کوه برو.جاهایی برو که دیده بشی  و ارتباط برقرار کن. کتاب بخون تا حرف برای گفتن داشته باشی.

تصیح میکنم که وقتی گفتم مشکل از خودته منظورم دقیقا رو باور های منفیت در مورد دوست پسر داشتنه و ضعیف بودن روابط اجتماعیت

[QUOTE=69432065]۲۵ سالته و نمیزاری خواستگار بیاد؟ اونوخ کی میخوای بیاد؟ هر چی سن بالاتر بره موقعیت ها پایینتر میاد ...[/QUO

من زودتر میخاستم نشد دیگه الان چ فرقی داره نه شور نه انگیزه ای نه حوصله ای  برو بابا وقتی تنها بودم و بیکس  نه خانوادم درکم کردن نه تونستم درست باشم خطا نرم اونوقتا هیچکس برای خودم نیومد همه دنبال خاهرم بودن ک کارمند شده ماشبن داره الان ک منم کارمند شدم همه اومدن دنبالم نمیخام دیگه منم  خخخخ 

2706