2726
عنوان

خوردن متفورمین در بارداری

882 بازدید | 7 پست

سلام خانما ۴ شنبه میشه ۱۲ هفتم دکترم گفته ۱۲ هفته قطع کن متفورمین رو روزی ۲ تا میخورم .حالا ۴ شنبه یهو قطع کنم بد نیست؟؟؟ چون هماتوم و لکه بینی دارم .و متفورمین یه جورایی از سقط جلوگیری میکنه از اردیبهشت میخوردم تا باردار شدم ادامه دادم به گفته دکترم. بد نیست یهو قطع کردنش؟؟

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
من که سالهاست میخورم الانم 5 ماهم تموم شده هموز میخورم ربطش رو به سقط تا حالا نشنیدم 

نمیدونم والا دکترم گفت از سقط جلو گیری میکنه چون اردیبهشت بخاطر تنبلی تخمدان خوردم گفت تا ۱۲ هفته

مامان دوتا فندق هستم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم سلام هستين ؟ شما بعد سقط دوقلو باردار شدين ؟چقد طول كشيد و با دارو باردار شدين ؟

سلام گلم، بله ۸و ۹ ماه جلوگیری داشتم بعد زیر نظر دکترم اقدام کردم ،ارث دوقلویی داشتیم، ماه اول باردار شدم 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
سلام گلم، بله ۸و ۹ ماه جلوگیری داشتم بعد زیر نظر دکترم اقدام کردم ،ارث دوقلویی داشتیم، ماه اول باردا ...

منم سقط داشتم ميخوام اين سري دوقلو باشه راستي شما جنسيت درقلوهاتون چيه ؟سقطتون خود بخودي بود ؟

منم سقط داشتم ميخوام اين سري دوقلو باشه راستي شما جنسيت درقلوهاتون چيه ؟سقطتون خود بخودي بود ؟

دوقلو شدن دست خودت که نیست ، مگر با دارو بشه هر چی خدا بخوادبشدت از بارداری تا زایمان تا بزرگتر بشن سخته ،هم بیمارستان هم تو خونه ، کلی سختی کشیدم تا دفع شد

مامان دوتا فندق هستم ❤❤