2726

شما هم مثل من بعد زایمان آنقدر خسته بودید؟ دخترم ۱۹ مرداد سزارین شد، خدا رو شکر زود سرپا شدم. اما بعد ۳ روز از زایمان از مامانم ویروس سرماخوردگی گرفتم ...فکر کنید سرفه با زخم سزارین! داغون شدم! شیر هم نداشتم، بچم رو تا ۵ روز با شیرخشک کشوندم و بالاخره شیر اومد، شیرخشک رو قطع کردم و شیر خودم رو بهش دادم اما متاسفانه بچم وزنش بعد ۲۴ روز کمتر شد و دکتر بگم چی شده خیلی دیر گفت که باید دوباره شیرخشک بدی که وزن بگیره. این مدت استفراغ های بد به حالت خفگی هم داشت...چند روز هم خانواده شوهرم از یه شهر دیگه اومده بودن...اونا خونه ما بودن، اونوقت من خونه مامانم اینا!! و مدااام با بچه باید  میرفتم دیدنشون....

داغونه داغونم... حس بدی دارم..فکر میکنم خیلی ضعیفم...همش خسته هستم. شب بیداری هم که دارم. شما هم اینجوری بودید؟

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من بعد زایمان افسردگی گرفتم شدبدا گریه میکردم تا چن ماه دعوا کردیم با شوهرم 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

حق داری بخدا حق داری

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همش میخوابیدم خیلی خسته بودم همه کارا رو مامانم میکرد منم کلا خواب بودم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

اره عزیزم طبیعیه 9ماه بارداری بعدم بچه داری ادمو از پا میندازه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
عزييزم كاملاً طبيعي هست من بعد دو سال هنوز احساس خستگي دارم

من بعد از ۴ سال هنوزم خستم😩

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

من که هنوز خستگیم دردر نشده بود حامله شدم باز و بچه هام شدن شیربه شیر 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

خستگی مال زایمان و خونریزیته کاملا طبیعیه تا دو سه ماه دیگه خوب میشه اگه ب خودت برسیو قرص ویتامینو فیفولو ویتامین سی بخوری . 

بعد همه ی بچه ها بعد چند روز کمی وزنشون کم میشه نگران نباش. بیخوابیو همه داریم مادریه دیگه . فقط وقتی خوابه توام بخواب . زیاد پخت پز نکن اماده بیار .یا مایه کباب تابه ای کتلت بزار توو فریز اناده برا دو سه بارت

شام سبک بخورید کثیف کاری نشه اشپزخونه .  روحیتو از دست نده ب این فک کن ک تا دو سه ماه دیگه خوبه خوبی😍

من اوایل زایمان خیلی خوش بودم بچم خیلی خوب بود تا دو ماه، اما تو این چهار ماه پوستمو کنده بیچاره شدم از خستگی😔😔😔😔

یا امام رضا بدجور دلم هواتو کرده زودی قسمتمون کن بیاییم خیلی محتاج هوای حرمم
من بعد زایمان افسردگی گرفتم شدبدا گریه میکردم تا چن ماه دعوا کردیم با شوهرم 

من که وقتی خانواده شوهرم اومدن، همش گریه میکردم...از همشون بدم میومد که اوومدن...انتظار داشتن این همه راه با بچه برم خونه خودمون دیدنشون...با شوهرم هم سر همین دعوام میشد...هنوززر تو دلمه  ....

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

عزیزم منم خیلی داغون شدم خیلیم بد زایمان کردم فک کن با دوتا بچه و نداشتن شیر ویه مشت مهمون بی درک که مدام بابچهاشون اونجا بودن داغون شدم فقط گریه میکردم الانم که دوماهشونه فرصت ندارم کاری کنم حسابی تشنه خوابم

2706