2726

کاش حواسمان باشه این روزها نذری مال اونهایی نیست که دارن و اومدن تبرک بگیرن و ... بزاریم غذا به نیازمندان برسد 🙏

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ای کاش با یه نذری متبرک بشن برن.😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضياااا قشنگ مثل گله ميرن تو و ميان براشونم مهم نيست بچه وسط باشه يا نه

هيچوقت توو صف نذري واينميسم هيچوووقت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
قابلمه اون یکی کوچیکه 😅

تو یه دست دیگشم هست

اون کوچیکه واسه خورششه اون بزرگه واسه برنجشه😑

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷

ما که تا حالا امسال نذری یه دووونه هم نگرفتیم

چند مدت پیش مادرشوهرم بهم گفت همسایمون داره نذری میده برین بگیرین ولی نرفتم

گفتم کاش اونیکه میخوام من بگیرم گیر یه نیازمند بیاد هر چند خیلیا که پولدارن بیشتر میرن میگیرن

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷
2706