2410
2553
عنوان

سلام مامانا بیاین

23 بازدید | 5 پست

بچه ام ۴سال ونیمش الان چندوقت یبوست داره دکتر بردم دارو داد نمیخوره شکمش هر روز کارمیکنه ولی به سختی بچه ام خیلی اذیت میشه اگه تجربه دارین راهنمایی کنید ممنون

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
عزیزم بهش ی قاشق چایخوری روغن بادوم شیرین بده صبح ظهرشب شکمشو باروغن زیتون اصل ب مدت ی ربع ماساژ بد ...

انجیر جواب نمیده امتحان کردم 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من امتحان نکردم اینو اما روغن بادوم خ سریع جواب میده اون دستور روغن زیتونم عالیه بعدش عزیزم یکی د ...

ممنون

اب جوش که یکم از داغی بیافته خوبه روغن زیتون هم میتونه بخوره ولی داروهاش رو یه جوری بهش بده نمیدونم با شیر یا ابمیوه قاطی کن 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی