2703
2553
عنوان

با این بچه گربه چکار کنم کمک..😺😺😺😹😹

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خیلی کوچیکه اینجا زوم کردم بزرگ نشون میده

آخخخخی... چ نانازه  

انجمن های حمایت از حیوانات رو سرچ کن.البته بعید میدونم جایی جز تهران فعال باشن.متاسفانه

تا یکی دو روز ساپورتش کنید انشاالله مامانش برمیگرده...اگه امکانش رو دارید همونجا تو حیاط نگهش دارید اگه مامانش نیومد.ی لیوان شیر یا آشغالهای مرغ یا ماست و برنج ته سفره و حتا تخم مرغ غذاشونه...منم ۵تا گربه تو حیاط دارم...عاشقشوووونم

عزيزم مادرش اورده اونجا گذاشته چون احساس امنيت كرده تو حياط شما خودشم احتمالا رفته دنبال غذا و مياد جاي بچه رو تغيير ندين مادرش مياد دنبالش 

از تو عكس احساس كردم حياطتتونم بزرگه ماشالله اجازه بدين بمونه همونجا بزرگ شه مشكلي نداره كه 

طفلي كناه داره براش ته مونده غذا به جز استخوان هم بذارين 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2714
عزيزم مادرش اورده اونجا گذاشته چون احساس امنيت كرده تو حياط شما خودشم احتمالا رفته دنبال غذا و مياد ...

مشکلی با موندنش ندارم فقط اینکه نمی تونه خودش غذابخوره شده دردسر با سر وصداش

نه شوهرم رفت تو کوچه همسایه بهش گفته بود سه چهارتا بچه گربه هم سرکوچه هست ببر بزارش اونجا 

نذارش بیرون میمیره خدا کنه مادرش بیاد دنبالش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706