2703
2553
عنوان

هیچ کس آزمایش amhش پایین نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 90 پست
من دل دردای شدید میگیرم تو پریود طوری ک به خودم میپیچم و گریه میکنم ،طبعم سرده و زیرشکمم تو پریودی س ...

من اینا همه رو پرسیدم که با ذخیره ی کم دارو مصرف کردن زیاد جالب نیست 

به طور طبیعی تو هر سیکل فقط یک فولیکول آزاد میشه اما با داروهای کمک باروری تو هر سیکل ۳_۵تا آزاد میشه و تو هر دوره درمان کمک باروری شانس بارداری فقط ۲۵% هستش حالا شما درنظر بگیر ذخیرت پایینه و فولیکولات تو هر سیکل اگه بارور نشه درواقع ذخیرت پایینتر رفته 

من اصلا همچین ریسکی رو نتونستم قبول کنم

من دل دردای شدید میگیرم تو پریود طوری ک به خودم میپیچم و گریه میکنم ،طبعم سرده و زیرشکمم تو پریودی س ...

حالا منکه تحت درمانم فعلا سیکلام نرمال شده 

دارم ژل رویال مصرف میکنم میگن تاثیر فوق العاده ای برای ذخیره ی پایین داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه یک ساله درسم تموم شده و مشغول کارم ولی در حد مشکل خودم اطلاعاتم بالاس از بس با دکترامون مشور ...

تهرانم شما کجاهستین

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2720
من اینا همه رو پرسیدم که با ذخیره ی کم دارو مصرف کردن زیاد جالب نیست  به طور طبیعی تو هر سیکل ...

راستش من هم پارسال هم دوسال پیش سونو دادم گفتن pcoهستی و هیچ آزمایش دیگه ای جز آزمایشای معمولی مثل قند و چربی و تیریید و اینا ندادم تا اینکه امسال هورمونی دادم،تو این یکسال و خورده ای ک اقدام کردم و فقط سونو دادم گفتن pcoهستی برام متفورمین نوشتن که تا همین یک هفته پیش میخوردم الان که دکترمو عوض کردن میگن pcoنیستی کی گفته؟گفتم من الان این همه مدت این قرص رو خوردم گفتن دیگه نخور،نمیدونم حالا بودم و یهو ذخیرم اومده پایبن یا اینکه چون تخمکام ضعیف بوده و فعالیت نمیکرده گفتن pcoهستی،والا دیگه نمیدونم چیکارکردن دکترا باهام،اما دیگه الان بعد از یکسال و چهارماه خوردن متفورمین یک هفته ای هست که قطع کردم.

حالا دارن آمادم میکنن برا آی یو آی من بار دیگه ویزیت شدم تا بگم من نمیخوام آی یو آی شم بعد ذخیرم بیاد پایین دکتر گفت با روش دیگه شانست بالاتر نمیره،منم الان دارم اماده میشم برا آی یو آی.

شما تابحال هیچ داروی شیمیای برای تخمک گذاری نخوردی؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من طب سنتی رو پیش گرفتم راضی هم هستم چون دیدم که با سابقه ی چندین سال نازایی و درمان های ناموفق ، با ...

اخه دکترا میگن نباید زمان رو از دست داد نمیدونم،من خیلی نگران و غصه دار ذخیره پایینم بودم که نکنه با این امپول و قرصا ک میدن ذخیرم کم شه،اما دکتر گفت ن کم نمیشه با پانکچر کم میشه،گفتم خدایا من نمیدونم دکترا چی میگن آیندمو باروریمو به تو میسپارم نزار ضرری ببینم از این کار.

درضمن منم این ژل رویان و اینارو شنیدم اما اصلا اطلاعی ندارم که سنتی چیکارکنم طبق ی برنامه درست پیش برم بگم دکتر نرم بیام با سنتی پیش برم و زمان رو ازدست بدم.

میدونی نمیدونم این مقدار ذخیره چقدر قراره برام بمونه وگرنه منم میخواستم یه دوسه ماهی ژل رویال بگیرم مصرف کنم ببینم چی میشه

راستش من هم پارسال هم دوسال پیش سونو دادم گفتن pcoهستی و هیچ آزمایش دیگه ای جز آزمایشای معمولی مثل ق ...

من ۴ دوره لتروزول خوردم و آمپول منوگون زدم دفعه ی آخری که دارو استفاده کردم تعداد آمپولام ۲۰ عدد بود روزی دوتا میزدم که ۵ تا فولیکول غالب داشتم ولی خبری از بارداری نشد که نشد،انگاری تخمکا پوچ بودن.

بعد که رفتم مرکز نازایی بمن گفت همینجوریش هم ذخیرت پایینه چرا الکی اینهمه دارو برای تحریک تخمدان بهت دادن و بلید سریعا آی وی اف بشی،،یعنی هر دکتری برای خودش یک حرفی میزنه😤

تهران که مرکز انواع پزشک و متخصصه چرا اینقدر ناامیدی شما؟! همسرتونم آزمایش دادن؟مشکلی ندارن؟

اخه دکترا میگن نباید زمان رو از دست داد نمیدونم،من خیلی نگران و غصه دار ذخیره پایینم بودم که نکنه با ...

من خودم هم خیلی میترسیدم از اینکه زمانم بره و بقولی دستم تو حنا بمونه 

اما گفتم برم طب سنتی مشورت کنم ضرر که نمیکنم فوقش خوب نبود داروهاش رو نمیخرم و میرم مرکز ناباروری ، اما خب بنظرم حرفای پزشک سنتی درست بود به عقلم نشست صحبتاش و تصمیم گرفتم تحت نظر سنتی باشم حداقلش اینه که اگه دارو اثر نکنه میدونم ضرری هم نداره نه اینکه مثل شیمایی بخوری و کیست بسازه تخمدان یا بدن رو تنبل کنه

خاصیت خیلی از دارو های گیاهی هم از نظر علمی ثابت شده است مثلا رازیانه سرشار از استروژنه و...

2714
من ۴ دوره لتروزول خوردم و آمپول منوگون زدم دفعه ی آخری که دارو استفاده کردم تعداد آمپولام ۲۰ عدد بود ...

من الان رویان تحت نظرم مرکز ناباروریه.همسرمم سه ماهی ال کارنیتین خورد تحرکش بهتر شد الان دکتر رویان به همسرم گفته خوبه مشکلی نیست،حالا نمیدونم واقعا خوبه یا ن،

من خودم هم خیلی میترسیدم از اینکه زمانم بره و بقولی دستم تو حنا بمونه  اما گفتم برم طب سنتی مش ...

آره منم یه مدت رازیانه خوردم اما تاثیری ندیدم الانم برا اولین باره که میخوام کلومفین و آمپول بزنم تاحالا فقط اون اولا یجا میرفتم یادم نیست اما یه مدت کوتاه لتروزول خوردم،دوفاستون خوردم سه چهارماهی دیگه غیر اینا و متفورمین پیز دیگه نخوردم

من خودم هم خیلی میترسیدم از اینکه زمانم بره و بقولی دستم تو حنا بمونه  اما گفتم برم طب سنتی مش ...

عزیزم این کپسول ژل رویال تو پنج الی یک هفته اثرش رو تو بدن میزاره؟

عزیزم ممکنه ازمایشتو ببینم. 

آزمایش چی؟

عزیزم ممکنه ازمایشتو ببینم. 

اهان amh

2706