2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم رتبه ت چند شد؟ چقد میخوندی؟ کلاسم میرفتی موفق باشی

من یک ونیم ماه از روز ثبت نام تا زمان ازمون رو شب وروز خوندم.البته چون بچه کوچیک دارم بیشتر شبا تا صبح بیدار موندم خوندم.کلاسی چیزی نرفتم.فقط کتابای کاردانی به کارشناسی ماهان رو خوندم با تست کار کرن ازمونای قبلی.اولین بار هم بود شرکت کرده بودم.نمره نهایی۷۵۴۶

2714
شما تربیت معلم هستی یا لیسانس داشتی بعد قبول شدی؟من شوهرم ازمون استخدامی ردشد

من هفت سال بود فارغ التحصیل شده بودم به تشویق مادرشوهر عزیزم شرکت کردم وخوندم وقبول شدم.خدایا شکرت.😍😍

تبریک میگم عزیزم

میدونین حقوقش چقدر هست؟

دبیری حرفه و فن.فوق لیسانس

افوض امری الی الله...ان الله بصیر بالعباد.. میشه با دلهای پاکتون واسه طبیعی نینی دار شدنم یه صلوات بفرستین..🙏
مبارک باشه عزیزم من قبول نشدم  شوهرم خیلی خیلی ناراحته  خب قسمت نبود  فقط ناراحتم ...

مرسی عزیزم.خواهر منم قبول نشده خیلی هم به این شعل احتیاج داشت.😔من الان هم خوشحالم هم ناراحت.هر چی خدا بخواد همون بشه.ولی بازم انگاری استخدامی هست.انشالله دفعه بعدی خوب بخونن قبول بشن.

من یک ونیم ماه از روز ثبت نام تا زمان ازمون رو شب وروز خوندم.البته چون بچه کوچیک دارم بیشتر شبا تا ص ...

مبارک باشه عزیزم،وافعا تلاش کردین،امیدوارم آ پ همیشه نیروهای باسوادی رو بگیره که لیاقت و توانایی معلن شدن رو دارن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706