1147
648
عنوان

نتایج استخدامی آموزش وپرورش

246 بازدید | 23 پست

بچه ها کیا شرکت کرده بودن وقبول شدن؟

مندبیری علوم اجتماعی قبول شدم خیلی خوشحالم😍😍😍😍

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

شما تربیت معلم هستی یا لیسانس داشتی بعد قبول شدی؟من شوهرم ازمون استخدامی ردشد

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...
عزیزم رتبه ت چند شد؟ چقد میخوندی؟ کلاسم میرفتی موفق باشی

من یک ونیم ماه از روز ثبت نام تا زمان ازمون رو شب وروز خوندم.البته چون بچه کوچیک دارم بیشتر شبا تا صبح بیدار موندم خوندم.کلاسی چیزی نرفتم.فقط کتابای کاردانی به کارشناسی ماهان رو خوندم با تست کار کرن ازمونای قبلی.اولین بار هم بود شرکت کرده بودم.نمره نهایی۷۵۴۶

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.
شما تربیت معلم هستی یا لیسانس داشتی بعد قبول شدی؟من شوهرم ازمون استخدامی ردشد

من هفت سال بود فارغ التحصیل شده بودم به تشویق مادرشوهر عزیزم شرکت کردم وخوندم وقبول شدم.خدایا شکرت.😍😍

1125

تبریک میگم عزیزم

میدونین حقوقش چقدر هست؟

دبیری حرفه و فن.فوق لیسانس

افوض امری الی الله...ان الله بصیر بالعباد.. میشه با دلهای پاکتون واسه طبیعی نینی دار شدنم یه صلوات بفرستین..🙏
مبارک باشه عزیزم من قبول نشدم  شوهرم خیلی خیلی ناراحته  خب قسمت نبود  فقط ناراحتم ...

مرسی عزیزم.خواهر منم قبول نشده خیلی هم به این شعل احتیاج داشت.😔من الان هم خوشحالم هم ناراحت.هر چی خدا بخواد همون بشه.ولی بازم انگاری استخدامی هست.انشالله دفعه بعدی خوب بخونن قبول بشن.

من یک ونیم ماه از روز ثبت نام تا زمان ازمون رو شب وروز خوندم.البته چون بچه کوچیک دارم بیشتر شبا تا ص ...

مبارک باشه عزیزم،وافعا تلاش کردین،امیدوارم آ پ همیشه نیروهای باسوادی رو بگیره که لیاقت و توانایی معلن شدن رو دارن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
چند درصد زدی عزیزم تبریک میگم خوشبحالت

ممنون عزیزم.نمره کتبی ام ۵۱/۳۹ بود.بومی شهرستان هم بودم.

1103
مبارک باشه عزیزم،وافعا تلاش کردین،امیدوارم آ پ همیشه نیروهای باسوادی رو بگیره که لیاقت و توانایی معل ...

خیلی ممنون 😘

تبریک میگم عزیزم میدونین حقوقش چقدر هست؟ دبیری حرفه و فن.فوق لیسانس

راستش درباره حقوق اینا چیزی نمیدونم.ولی فک کنم از ۱ ونیم شروع میشه.

جواب آزمونو الان زدن؟من ک شرکت کردم دوماه پیش جوابو زدن ؟

امروز نتایج نهایی بعد مصاحبه بود.

مبارک باشه گلم 

مصاحبه هم شرکت کردین؟

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                    Believe that the less kindness won’t be forgotten even from weak minds                     
1170