2726
عنوان

هفته های آخر و خارش بدن

127 بازدید | 15 پست

دوستان من هفته ۳۷ هستم چند روزه کل بدنم خارش گرفته و کهیر زده چکار کنم؟ طبیعیه؟

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

گرمی زیاد خوردی؟؟؟؟

هندونه و خیار بخور

خاکشیر نخوریییی ها

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اینجوری شدم از شکم تا کف پا کهیر زده بود بدنم دکتر گفت حساسیت به جفته 😞

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
خاکشیر چراااا

دهانه رحم نرم میکنه و باعث زایمان میشه.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دهانه رحم نرم میکنه و باعث زایمان میشه.

نه از دکترم پرسیدم گفت کاش اینجوری بشه ولی نیست اونوقت برا همه میگیم خاکشیر بخورن ولی تاثیر ندار.دکترم گفت زیاد تو نت نچرخ همش دوروغه

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
نه از دکترم پرسیدم گفت کاش اینجوری بشه ولی نیست اونوقت برا همه میگیم خاکشیر بخورن ولی تاثیر ندار.دکت ...

من همیشه میگم احتیاط شرط عقل.

گرمی زیاد خوردی؟؟؟؟ هندونه و خیار بخور خاکشیر نخوریییی ها

نه اصلا 

اتفاقا هر روز هندونه میخورم

خوش به حالت آخرشى ديگه من همش نگرانم برام دعا كن تا آخرش همه چبز خوب پيش بره خنكى بخور  عرق ...

انشالله زودتر و به سلامت طی کنی بارداریتو 

2706