2733
2734
عنوان

وزن جنین

145 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من هفته ی سی و یک سونو رفتم و گفتن نینی وزنش یک کیلو پونصده کسی بوده که وزن جنینش در هفته سی و یک اینقدر باشه؟و بعد که بدنیا اومد یا توی سونو های بعدی چند بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیق نیس بابا. مگ میشه از روشکل وزن بچه رو گفت

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
واااای  پس چرا اینقدر کم؟

نمیدونم ،خیلی غصه میخورد، البته انقدر که رو هیکلش حساس بود یه وقت دو گرم هیکلش بهم نریزه همش تو رژیم بود، از زمان ازدواج تا الان که ۱۰ سال میگذره یک کیلو نزاشته اضافه بشه، دخترشم الان خوبه ها ولی یکم ضعیف 

2738
شما وزن جنینتون چند بود؟ من امروز سونو دارم استرس گرفتم

اصلا معلوم نمیشه. به خواهر شوهرم یک ماه قبل زایمان گفته رودن ۲۸۰۰ موقع زایمان ۲۷۵۰شد وزنش

بعدشم وزن گیری هفته های اخر

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

سلام من هفته ۳۰ حدود ۱۷۰۰ بود دوس دارم ۳۵۰۰ به بالا بشه 

وزن جنین شما خوبه معمولیه

لیدی میل با تجویز پزشک و پروتیین و میوه سبزی زیاد بخور 

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
سلام من هفته ۳۰ حدود ۱۷۰۰ بود دوس دارم ۳۵۰۰ به بالا بشه  وزن جنین شما خوبه معمولیه لیدی میل ب ...

لیدی میل دو هفته خوردم خودم به شدت وزنم رفت بالا بخاطر همین قطعش کردم