1421
1411
عنوان

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

1190058 بازدید | 15796 پست
جنسیت کوچولو هاتون را حدس بزنید

سلام به تمام مامان هایی که منتظر تولد نی نی کوچولو های نازشون هستند.
من مجموعه ای ازاطلاعات را جمع اوری کردم که بهتون کمک می کنه جنسیت کوچولو هاتون را حدس بزنید.اگر دوست داشتید شما هم نظر تون را در مورد درست یا نادرست بودن این مطالب در اختیار دیگر دوستان بگذارید.

روشهای ثابت شده تعیین جنسیت فرزند در اکثر کشورهای جهان تولد بچه پدیده ایست بسیار پیچیده و خارج از تصورات ما وهمانطور که ما معتقد هستیم هستی و نیستی ما در دست خداوند بزرگ میباشد.تولد بچه- راه رفتن- بزرگ شدن- همه وهمه به مشیت الهی بستگی دارد.

از دیر باز انسان کنجکاو علاقه بسیاری به دانستن جنسیت بچه قبل از تولد داشته است ودر این راستا ملل مختلف عقاید گوناگونی در تشخیص این مسئله ارائه داده اندکه من چند موردی را جمع آوری کرده ام و برایتان مینویسم.

1-چشم میتواند عاملی جهت تشخیص باشد پلک پایین چشم را کشیده وبه سفیدی چشمان نگاه کنید .آیا با این کار رگ خونی شکسته به شکل حرف(V)دیده میشود؟اگر شکل حرف(V)در قسمت پایینی چشم راستتان باشد بدون تردید جنین پسر خواهد بود حال اگر رگ خونی شکسته به شکل حرف (V) در چشم چپ باشد بچه دخترخواهد بود.

2-موی پا به عنوان یک عامل تشخیص جنسیت اگر رشد موی پاها سریع باشد جنسیت جنین پسر خواهد بود ولی اگر رشد آن مثل زمان پیش از بارداری بوده و تغییری نکرده باشد نشانه داشتن دختراست.

3-تشخیص جنسیت بر اساس چگونگی باسن این بار جهت تشخیص جنسیت باید به به چگونگی افزایش حجم باسن توجه کرد آیا مادر آبستن حس میکند که در ناحیه باسن اضافه وزن یافته است؟اگر جواب مثبت باشد کودک حتما دختر خواهد بود و اگر اضافه وزنی در این ناحیه حس نشود جنین پسر میشود.


4-رویارویی با واقعیت اینبار به وضع صورت توجه کنید آیا مادر در این دوران چاقتر و تپل تر شده است؟اگر جواب مثبت باشد بر طبق باور ایتالیاییها مادر دختر در شکم دارد ولی اگر چهره زن باردار ظریف بوده و با وضعیت قبل از بارداری تغییر نکرده علامت پسر بودن جنین است.

5-نفس را در سینه حبس کنید! آیا بعد از آبستن شدن دریافته اید که نفس کشیدن برایتان دشوار شده است ؟اگر مادر باردار مواجه با تنگی نفس شده باشد نشانه این است که پسری در شکم دارد اما اگر هیچ مشکلی در این رابطه نداشته باشید بدون تردید کودکتان دختر است.

6-از آشپزخانه چه خبر؟ اگر فعالیت مادر باردار در آشپزخانه بیشتر از گذشته باشد نشانه این است که پسری در شکم داردکه او را شکمو و پر خور کرده است.حال اگر وقت زیادی صرف پختن غذا نشود و فعالیت آشپزخانه ای مادر کم باشد جنین دختر است.

7-موقعیت جنین در داخل شکم اگر بچه در قسمت فوقانی شکم حس شود نشانه دختر بودن است و اگر حرکت در ناحیه تحتانی شکم باشد خودتان حدس بزنید!

8-آیا لگد زدن بچه حس میشود؟ بر اساس باور های عامه کودک پسر لگدش را متوجه دنده مادر میکند حرکات دختر کوچولوها متوجه قسمت تحتانی شکم مادر است

9-حرکات پاها آیا حرکات و پرتاب پاهای جنین بیشتر متوجه ناحیه چپ شکم است یا قسمت راست آن؟بر اساس باور های عامه انگلیسیها پسرها بیشتر به سمت راست تمایل دارند و دخترها معمولا به سمت چپ لگد میپرانند!اما در موقع خواب پسر بیشتر در سمت چپمیخوابد در حالیکه دختر سمت راست را ترجیح میدهد.

10-تغییرات وزن پدر چگونه است ؟ گاهی مردان نیز مثل زنان خود هنگام آبستنی همسرانشان چاق میشوند.این اتفاق تازه ای نیست و در گذشته نیز سابقه داشته ولی شاید شوهران معنی ومفهوم این چاقی را ندانند این چاقی دلالت بر صاحب پسر شدن دارد!حال اگر وضعیت جسمانی پدر با گذشته هیچ فرقی نداشته باشد دستکم همراه با بارداری زنش چاق نشده باشد زنش دختری در شکم دارد.


پسر است اگر:
اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع نداشته اید.ضربان قلب نوزاد کمتر از 140 در دقیقه است.در قسمت شکم چاق می شوید.شکمتان مثل یک توپ بسکتبال می شود.
نوک سینه هایتان به طور قابل ملاحظه ای تیره تر می شود.به غذاهای ترش و شور علاقه مند می شوید.به پروتئین—گوشت و پنیر—علاقه مند می شوید
پاهایتان سردتر از دوران قبل از حاملگی خواهد شد.موی روی پاهایتان سریعتر رشد می کند.دستهایتان خیلی خشک می شود.پدر بچه هم همراه با شما شروع به چاق شدن می کند.حاملگی برایتان بسیار خوشایند است.رنگ ادرارتان زرد روشن خواهد شد..حلقه ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید، دایره دایره یچرخد.سردرد خواهید داشت.سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد زوج به دست می آید.


دختر است اگر:
اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع خواهید داشت.ضربان قلب نوزاد حداقل 140 در دقیقه است.
در قسمت های ران و باسن چاق می شوید.سینه ی سمت چپتان بزرگتر از سمت راستی می شود.
موهایتان هایلایت قرمز می گیرد.شکمتان شکل هندوانه می شود.به غذاهای شیرین علاقه مند می شوید.به میوه جات علاقه مند می شوید.به آب پرتقال علاقه مند می شوید.
در دوران حاملگی نسبت به واقع عادی حال خوبی ندارید.در دوران حاملگی بداخلاق و ترشرو می شوید.صورتتان بیش از همیشه جوش می زند.ته مانده ی نان را نمی خورید.
سینه هایتان طراوت خاصی می گیرد.رنگ ادرارتان زرد تیره می شود.اگر حلقه ی ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید، به اطراف خواهد چرخید.سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست می آید
salam,

1: to har 2 cheshmam harfe v hast

2:mohaye pam ziyad nashode vali mohaye soratam kheyli ziyad shode

3:basanam kheyli topol nashode, ghable bardari ham basanam topol bod

4:soratam hich taghiri nakarde va atrafiyan migan zibatar shoda,

5:kheyli nafas tangi daram va hamintor tapeshe ghalb

6:tarjih midam dast pokhte khodamo bokhoram

7:50-50

8: vaghti dar halat neshasteam be dandeham mizane vali vaghti deraz mikesham be nafam va pahloye rastam

9:hamishe ye jor nist

10: sho sho ham ezafe vazn dashte, az hamon mahe aval

sobha halat tahavo dashtam to 3 mahe aval

range sine chapam tire tar az raste

sineye chapam bozorgtare

akhlagham taghir nakarde

panir va mast kheyli dost daram

mive ham ziyad mikhoram

zanjir roye shekamam dayere micharkhe

jame sen va mahe bardari farde

jadvale chini mige pesare
.
.
.
.
hala be nazare shoma niniye man chiye???

اگه دنبال یه جای خوب برای کاشت ابرو و مو می گردین 

حتما یه سری به ما بزنید

من نگاه کردم دیدم رگ خونی زیر پلک چشم راستم به شکلv هست. چون تازه دو روزه متوجه بارداریم شدم

نمیدونم واقعا دختره یا پسر.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1401
من که اصلا قبول ندارم اینها رو تمام این علائم به خاطر تغییرات هورمونیه که تو بدن هر فرد متفاوته

من تمام علائم پسر رو دارم یعنی واقعا تمام علائم رو به جز جمع سن با ماه بارداری رو

بچمم دخمله


1394
من قبلا این علایمو خونده بودم به جز یکی دو مورد علایمم همش پسر بود ولی صاحب یه دختر ناز نازی شدم ....حالت تهوع و علاقه به ترشی و شیرینی و شکم سر بالا و سر پایین همش تو ادمای مختلف فرق میکنه و هیچکدوم دلیل بر تعیین جنسیت نیست . من حتی صدای ضربان قلب جنینم هم شبیه پسرا بود .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
من خیلی دوست دارم بخوابم

احساس خستگی دارم

شوری و ترشی دوست دارم

از شیرینی هم بدم نمیاد ولی نمی خورم

کلا از چیز خاصی بدم نمیاد و از چیز خاصی هم خوشم نمیاد

حالت تهوع هم ندارم

نی نی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1387
ببخشید ولی اینا همش غلطه . من تنها تست انگشترم درست بود تازه اونم به نظرم اتفاقی بوده . شکمم مثل توپ بود . کلا همش حرفه .البته میفهمم چقدر دل تو دلت نیست تا بدونی امیدوارم همونی باشه که مخوای
Lilypie Second Birthday tickers
سلام دوستان.
من یه روش تشخیص جنسیت میدونم که قطعیه و در باستان ازش استفاده میشده البته چون یه کم زمان بره شاید به دردتون نخوره.

یه مقدار گندم و یه مقدار هم جو بردارید.جداگانه در محیطی قرار بدید که قابلیت رشد داشته باشن(مثل سبزه عید)باید روی آنها ادرار ریخت.اگر جو رشد کرد صاحب دختر و اگر گندم رشد کرد صاحب پسر هستید.

میدونم کار تمیزی نیست ولی به هر حال چیزیه که تو دانشگاه به ما گفتن
1331
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1408
1333
1384
1426
1380
1388
1365
1402
1407
1375
پربازدیدترین تاپیک های امروز
224
1415
29
1382
داغ ترین های تاپیک های امروز
توسط   __negar__  |  21 ساعت پیش
توسط   angell  |  21 ساعت پیش