2733
2734

بچه ها تون تا کی این حساسیت رو داشتن و از کجا فهمیدین درمان شدن واین که به چیزای دیگه هم حساسیت داشتن و دارن؟؟؟؟

خدارو شکر میکنم برای تمام داشته ها و نداشته ها🙏🏼❤️

بعد از دوسال که از شیر گرفتمش خوب شد

چند هفته اول متوجه شدم

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من تو ۵ ماهگیه. از اواش به بستنی و دوغ که میخوردم حساس بود. سریع تو پیپیش چند نقطه خون بود. وقتی ...

الان چقدر وقتشه بهتر شده یا نه

بعد از دوسال که از شیر گرفتمش خوب شد چند هفته اول متوجه شدم

به چیزای دیگه هم حساس بود مثل مغزیجاتو اینا

پسر من20 روزه بود که متوجه شدم...الان هم سه ماه و نیم داره...کافیه سر سوزن چیزی بخورم که محصول گاوی باشه یا شیر خشک داشته باشه، فورا خون تو پوشک ش میاد ...رژیم غذایی دارم ...خیلی سخته

2738
پسر من20 روزه بود که متوجه شدم...الان هم سه ماه و نیم داره...کافیه سر سوزن چیزی بخورم که محصول گاوی ...

وای منم همینجورم. خیلییی ضعیف شدم تصمیم دارم تا ۹ ماه بیشتر شیر ندم تموم استخونام درد میکنه

وای منم همینجورم. خیلییی ضعیف شدم تصمیم دارم تا ۹ ماه بیشتر شیر ندم تموم استخونام درد میکنه

مگه قرص کلسیم نمی خوری ؟ ما که لبنیات رو کامل حذف کردیم باید روزی یک کلسیم هزار بخوریم وگرنه دچار درد استخوان و پوکی استخوان می شیم ...من با این که واقعا برام سخته اما تعصب خاصی روی شیر مادر دارم...خدا کمکمون کنه ..😔😔😔من دلم ماست و پنیر و پیتزا و پفک و کوبیده می خواد....تو این روزا غذای نذری قیمه هم نتونيم بخوریم 

مگه قرص کلسیم نمی خوری ؟ ما که لبنیات رو کامل حذف کردیم باید روزی یک کلسیم هزار بخوریم وگرنه دچار در ...

میخورم ولی ظاهرا بی فایدس اخ گفتی منم دلم میخواد خیلی من عاشق همبرگر بودم 😞😞

من بچه ندارم اما دکتر میگفت هیچ پروتیین گاوی رو نبابد بخوری

کره

سس

گوشت

ماست

و....

هیچی

بجاش شیر سویا بخور یه مدت

یا گوسفندی امتحان کن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من بچه ندارم اما دکتر میگفت هیچ پروتیین گاوی رو نبابد بخوری کره سس گوشت ماست و.... هیچی بجاش ...

سویا هم حساسیت داره 😐😐

2706