2733
2734
سلام ممنوع که اومدیدتو این تاپیک
من یه ساله که زایمان سزارین کردم بعد از زایمان 60 روز خونریزی داشتم و بعد از خونریزی عفونت داشتم یعنی عفونتم جوری بود که قبلا" اصلا ندیده بودم ببیخشد اینجوری میگم به صورت تکه های بزرگ بود که باید خودم کمک میکردم تا بیرون بیارمش الان یک ساله که هرچی دکتررفتم به صورت سطحی از همین کرم های واژینال بهم دادند که با یه هفته استفاده اصلا بهبودی حاصل نکردم خودم هم به دلیل مشغله ای که دارم نتونستم پیگیرش باشم اینم بگم که نه خارش دارم و نه سوزش کسی بوده که مثل من باشه ؟
حتما دکتر برو
تکه های عفونتت چه رنگی بودن؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حتما پیگیری کن
تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ترشحات مختلف واژن

رنگ : روشن
حالت مخاط : موکوئید
مقدار : تقریبا زیاد
بو : بی بو
علت های احتمالی : تخمک گذاری طبیعی ، تحریک زیاد استروژنی ، هیجان و فشار عصبی

رنگ : شیری
حالت مخاط : لزج و چسبنده
مقدار : زیاد
بو : بی بو و سوزان
علت های احتمالی : سرویسیت( عفونت گردن رحم ) ، واژینیت ( عفونت واژن ) توسط کورینی باکتریوم واژینال

رنگ : سفید
حالت مخاط : رقیق با دانه های لخته ای و دلمه ای شکل
مقدار : معمولی
بو : بویی کپکی
علت های احتمالی : میکوزیس تناسلی

رنگ : زرد کم رنگ
حالت مخاط : سروز
بو : بی بو
علت های احتمالی : کمی استروژن

رنگ : زرد مایل به سبز
حالت مخاط : کف آلود
مقدار : زیاد
بو : متعفن
علت احتمالی : واژنیت ناشی از تریکومونا واژینالیس

رنگ : قهوه ای
حالت مخاط : آبکی
بو : بوی پوسیدگی
علت های احتمالی : سرویسیت ( عفونت گردن رحم ) ، واژینیت ( عفونت واژن ) ، تنگی کردن رحم ، اندومتریت ( عفونت اندومتر ) ، سرطان گردن یا اندومتر( بافت پوشش دهنده داخل رحم) یا لوله رحم

رنگ : خاکستری با رگه های خونی
حالت مخاط : رقیق
مقدار : بسیار زیاد
بو : بوی گندیدگی
علت های احتمالی : زخم مهبل ، عفونت چرکی دستگاه تناسلی زنانه ، تامپون فراموش شده ، ضربه ، نئوپلاسم در هر قسمت دستگاه تناسلی زنان ( وجود توده ای غیر طبیعی )
اخه دختر دیدید اینقدر خوردنی باشه؟ http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=74554
فکر کنم با این توصیفاتی که شما کردی این باشه:

رنگ : سفید
حالت مخاط : رقیق با دانه های لخته ای و دلمه ای شکل
بو : بویی کپکی
علت های احتمالی : میکوزیس تناسلی
اخه دختر دیدید اینقدر خوردنی باشه؟ http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=74554
2738
دوستان من تقریبا هفته ای 1 عدد فلوکونازول میخورم آخه دکترم میگفت قارچه ولی 2 روز خوبم و گاهی که ترشح دارم زرد یا سبز کمرنگه باز چند روز حوبم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم همه چیم رعایت میکنم نه بو دارم نه خارش نه درد ...
فکر کنم با این توصیفاتی که شما کردی این باشه: رنگ : سفید حالت مخاط : رقیق با دانه های لخته ای و دل ...

عزیزم من اول قارچ گرفته بودم بعدقارچم که خوب شد عفونت ادراری گرفتم موقع ادرار یه دردخیلی خفیفی دارم وازم ترشحات کوچیک که رنگش قرمزصورتی که توش هاله قهوه ای هم داره البته فقط موقع ادراراین ترشح بیرون میاد.. این چه نوع عفونتیه؟؟ممنون میشم اگه جواب من روهم بدین خسته شدم دیگه